Wytwórcy

O W CZARNYM LESIE

Z połączenia pasji, umiejętności i smaków zgranej czteroosobowej paczki powstał Skakun sp. z o.o., a wraz z nim ekologiczne produkty marki W CZARNYM LESIE. Misja firmy koncentruje się na promowaniu ekologicznego i zdrowego stylu życia oraz zwiększeniu dostępności polskich ekologicznych produktów na rynku spożywczym.


Wszystkie surowce do produkcji naszych przetworów pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych z całej Polski. Przywiązujemy szczególną wagę do pochodzenia warzyw i sezonowości, aby produkty trafiające na stoły były nie tylko pyszne, ale także świeże i pełnowartościowe. Starannie dobrane składniki są gwarancją wysokiej jakości produktu, którym z radością chcemy się z Wami podzielić.


Mając na uwadze względy prozdrowotne wytwarzanych specjałów, metody produkcji dobieramy tak, aby zapobiec utracie składników odżywczych i zachować naturalny charakter surowca. Nie stosujemy cukru ani substancji dodatkowych, bazujemy na prostych i tradycyjnych recepturach.

Zdjęcie dostawcy

W CZARNYM LESIE

Stanisława Kunickiego 20, 41-711 Ruda Śląska, Ruda Śląska
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Brak produktów.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości