Wytwórcy

O Gospodarstwo Ogrodnicze "NATURA"

Uprawą ziół i zajęliśmy się 15 lat temu – początkowo tylko na własne potrzeby. Mąż świetnie gotuje, więc chciał mieć świeże zioła pod ręką, a ja lubię komponować z nich nie tylko surówki, ale też kosmetyki i proste leki z domowej apteki.

Własny ogród dał nam mnóstwo satysfakcji, a ich dobroczynny wpływ na nasze życie trudno przecenić. Pomyśleliśmy, że skoro efekty są tak znakomite, to czemu to co stało się dobre dla nas, nie miałoby służyć również innym? Poszerzyliśmy więc ofertę gospodarstwa ogrodniczego o o świeże warzywa i szybko przekonaliśmy się, że był to doskonały pomysł!

Przywracanie naturalnej równowagi w podłożu i atmosferze upraw osiągane jest dzięki szczepieniu przez pożyteczne MIKROORGANIZMY zwane Pro Bio Emami. Mądrość i przyszłość ekologicznej uprawy jest naszym sukcesem, pasją i wyzwaniem.


Renata i Piotr Gonera

Zdjęcie dostawcy

Gospodarstwo Ogrodnicze "NATURA"

ul. Wesoła 11, 42-311 Żarki Letnisko
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości