Wytwórcy

O Brodowski owoce

Brodowski Owoce to firma rodzinna zajmująca się uprawą owoców oraz sprzedażą suszonych owoców. W ofercie posiadamy również soki oraz cydr.


Nasze gospodarstwo nastawione jest na produkcję owoców. Uprawiamy truskawki, porzeczki czarne, czereśnie, wiśnie, śliwki, jabłka i gruszki.


To między innymi te owoce poddajemy procesowi suszenia i oferujemy naszym klientom. W samym procesie suszenia nie używamy dodatków cukru, konserwantów czy chemii lub ulepszaczy smaku lub zapachu. Jesteśmy dumni z tego, że to produkt 100% polski i bez konserwantów. 


Wiekszość ludzi kojarzy suszone owoce z dzieciństwem i suszonymi jabłkami od babci. Dopiero kiedy spróbujesz naszego produktu poczujesz różnicę. Odpowiednio dobrane odmiany, dopracowany proces suszenia i dużo serca powodują, że Nasze suszone owoce są zupełnie inne. Są chrupkie, a ich głównym przeznaczeniem jest stać się zdrowa przekąską Twoją do pracy i Twoich dzieci do szkoły.


Dla poszukujacych nowych zastosowań polecamy je jako dodatek do musli, jogurtów, koktajli, ciast, mięs, sałatek i sosów.

Zdjęcie dostawcy

Brodowski owoce

ul. Kazimierza Wielkiego 4/21, Rawa Mazowiecka
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości