Chciała, żeby klienci jej restauracji jedli zdrowo również w domu, więc została koordynatorką Lokalnego Rolnika – historia Ani Naszewskiej z Kury Domowej

Koordynatorzy i Grupy Zakupowe anianaszewska3_obrazekwyroznijacy

Kim jest koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika?

Koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika to osoba prowadząca punkt odbioru, skupiający wszystkich, którzy mieszkają w okolicy i pragną jeść świadomie oraz zdrowo. Jej zadaniem jest nie tylko koordynacja odbiorów zakupów zamówionych za pośrednictwem wirtualnego targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl, ale również promowanie zdrowia oraz budowanie zaangażowanej społeczności, która chce odżywiać się w jak najzdrowszy sposób. Będąc koordynatorem Lokalnego Rolnika:

  • masz dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników i rzemieślników,
  • poznajesz ludzi ze swojego sąsiedztwa, którzy kierują się w życiu podobnymi wartościami,
  • zarabiasz dodatkowe środki na zdrowe zakupy lub finansowanie swoich marzeń.

Poznaj historię Ani Naszewskiej, która prowadzi grupę zakupową Kura Domowa i zainspiruj się do działania na rzecz swojego zdrowia, zdrowia najbliższych, lokalnej społeczności i polskiej gospodarki.

Dołącz do nas, jako koordynator

Opowiedz coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Cześć, nazywam się Ania Naszewska. Prowadzę z mężem własną firmę. 7 lat temu stworzyliśmy Restaurację Kura Domowa w warszawskiej dzielnicy Wawer. Nasza restauracja jest miejscem przyjaznym rodzinom i miejscem lokalnym. Celowo zbudowaliśmy firmę tutaj, gdzie mieszkamy, w ościennej dzielnicy Warszawy, a nie w centrum, ponieważ zależało nam na tym, aby nasi sąsiedzi, ludzie którzy mają domy w okolicy, mieli swoje miejsce, w którym mogą się spotkać, wyjść z rodziną, czuć się dobrze i zjeść. Stworzenie miejsca lokalnego, gdzie karmią dobrze i zdrowo było więc takim początkiem całej drogi.

16809866_1442744915760436_1221685536_n

Na zdjęciu Ania Naszewska, koordynator grupy zakupowej Kura Domowa

Opowiedz coś o swojej przygodzie z Lokalnym Rolnikiem. Dlaczego dołączyłaś?

Po 3 latach działania Kury Domowej odwiedziła nas menadżerka regionalna Lokalnego Rolnika. Opowiedziała o wspaniałej, polskiej inicjatywie, dzięki której mieszkańcy Warszawy mogli zamawiać zdrowe jedzenie ze sprawdzonego źródła. Prosto od rolników. To wtedy dowiedzieliśmy się o istnieniu Lokalnego Rolnika. Idea bardzo mi się spodobała i czułam podskórnie, że nasza kura Domowa będzie miejscem idealnym na punkt odbioru i cotygodniowe spotkanie się społeczności. Nasze życie toczyło się wokół jedzenia. Lokalny Rolnik musiał więc zostać jego częścią ?. W sierpniu 2015 roku miałam pierwszy odbiór zakupów. Produkty zamówiło 12 osób. Powoli przybywało członków, ale przełom nastąpił po około 2 latach. Od tamtego czasu przychody grupy są stabilne i mogę powiedzieć, że udało mi się stworzyć taką moją społeczność, która wie, po co do mnie przychodzi.

IMG_9825

Na zdjęciu Ania Naszewska, koordynator grupy zakupowej Kura Domowa

Opowiedz historię związaną z Lokalnym Rolnikiem, która najbardziej zapadła Ci w pamięć

Przez te 4 lata bardzo miło wspominam inicjatywę, z którą udało mi się wyjść do członków grupy. Zorganizowałam wycieczkę do jednego z dostawców, a mianowicie do pana Dariusza Krężlewicza z Idea Bio. Wszyscy, łącznie ze mną, mogli się przekonać i osobiście poznać rolnika, od którego zamawiali warzywa. To był wspaniały dzień spędzony na jego polu. Pan Dariusz odpowiadał na wszystkie nasze pytania i pokazał nam każdy kąt swojego gospodarstwa.

Opowiedz, dlaczego warto być grupowiczem w Twoim punkcie odbioru

Zachęcam wszystkich mieszkających w Wawrze do odwiedzania mojej grupy Kura Domowa, mieszczącej się przy ul. Zwoleńskiej 81, w każdy czwartek. Możemy się wtedy osobiście zobaczyć, odebrać zakupy i porozmawiać ?.

anianaszewska2_obrazekwyroznijacy

Na zdjęciu zakupy z Lokalnego Rolnika, czekające na odbiór w Kurze Domowej

>> Więcej na temat bycia koordynatorem grupy zakupowej <<

Jak zostać koordynatorem grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl?

Jeśli tak, jak Ania, chcesz dołączyć do nas w roli koordynatora grupy zakupowej z odbiorem zakupów z Lokalnego Rolnika, zarejestruj się, korzystając z tego formularza i promuj zdrowie. Dzięki temu zyskasz nie tylko dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników, rzemieślników i drobnych wytwórców, ale też nawiążesz nowe znajomości z ludźmi ze swojej okolicy, będziesz wspierać polskie rolnictwo oraz zarobisz dodatkowe środki finansowe. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego!

Zostań koordynatorem grupy zakupowej

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *