Region:
Wędliny

Boczek, baleron

Na naszym targowisku online znajdziesz wysokiej jakości wędliny, które powstają w naturalny, ekologiczny sposób. Dostarczamy bogatą w witaminy, świeżą oraz niepowtarzalną w smaku żywność. Jesteśmy pewni, że produkty dostępne w naszej ofercie, zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich!

Słynne rarytasy na naszych stołach

Baleron, czyli wędlina wyrabiana z peklowanej i wędzonej karkówki wieprzowej, jest wyjątkowym rarytasem, uwielbianym przez wielu Polaków. Na naszych stołach, pojawia się od lat – w towarzystwie chrzanu, żurawiny czy jako główny składnik rozmaitych dań. Podobną sławą obdarzyliśmy dania z udziałem boczku – części półtuszy wieprzowej. Odpowiednio wyrobione wędliny cieszą podniebienia wyśmienitym smakiem, nawet jako składnik pozornie zwyczajnej kanapki. Specjały serwujemy nie tylko od święta, ale również na co dzień. Z tego względu, każdy z nas powinien zadbać o zakup świeżych, ekologicznych produktów.

Boczek i baleron, czyli smaczne i zdrowe wędliny

Wiele osób ulega mylnemu przekonaniu, że dieta, w której występuje boczek czy baleron jest nieodpowiednia, podczas gdy wcale nie musi tak być! Wystarczy pamiętać o zachowaniu rozsądnego umiaru oraz wyborze świeżych, wysokiej jakości produktów. Dzięki temu dostarczymy organizmowi cennej energii oraz witamin, jednocześnie ciesząc się niepowtarzalnym smakiem swojskiego mięsa. Wędliny, które znajdziesz na stronie Lokalny Rolnik, odpowiadają najwyższym standardom, spełniając oczekiwania coraz większej liczby klientów z różnych regionów Polski.

Rodzinne receptury sposobem na sukces

Co sprawia, że wędliny, które znajdziesz na naszym targowisku, są takie dobre? Odpowiedź tkwi w sposobie ich przygotowania! Specjały powstają według rodzinnych receptur, w zgodzie z naturą oraz wielopokoleniową tradycją. Świeża żywność pozbawiona sztucznych barwników i konserwantów – właśnie to jest celem naszych lokalnych rolników. Droga do uzyskania wysokiej jakości pokarmu jest długa. Na samym początku należy zadbać  o sprowadzanie mięsa ze sprawdzonych gospodarstw, gdzie zwierzęta są karmione ekologicznym pokarmem. Jest to absolutna podstawa, bez której nie powstałyby przysmaki dostępne w ofercie Lokalnego Rolnika.  Boczki i balerony są wędzone w naturalnym dymie, w towarzystwie aromatycznych, pobudzających apetyt przypraw. Jaki efekt przynoszą działania, podporządkowane wymienionym zasadom? Przede wszystkim, uzyskanie oryginalnego smaku, którego nie da się pomylić z niczym innym. Wspierając lokalnych rolników, otrzymujesz gwarancję nabycia zdrowej, nieprzetworzonej  żywności.

Jakie wędliny znajdziesz na stronie Lokalny Rolnik?

Oferta naszego targowiska jest bogata w różnorodne wędliny. Możesz wybrać między baleronem oraz boczkiem wędzonym lub pieczonym. Masz ochotę na mięso w ziołach? A może, kusi Cię idealny na kanapkę, surowy boczek? Zapoznaj się z naszym asortymentem i zamów swoje ulubione przysmaki!

Pomoc 100% gwarancji jakości