Region:
Napoje

Kawa,herbata,kakao

Wyobrażasz sobie inny dodatek do śniadania niż kakao, herbata lub kawa? My też nie - dla nas to naturalny wybór. Śniadanie powinno być pożywne i sycące, a napój do niego pobudzać i dawać Ci zastrzyk potrzebnej energii. Choć te trzy napoje wydają się nudne, nic ich nie zastąpi w aktywizowaniu Cię po przebudzeniu. Pamiętaj, że nie musisz pić zwykłego napoju - w naszej ofercie znajdziesz przepyszne kompozycje smakowe z dodatkiem przypraw i owoców, które oprócz pobudzenia poprawią Ci humor od samego rana.

Spróbuj prawdziwie polskich herbat

Gdy pójdziesz do sklepu, bez problemu dostaniesz herbaty ze wszystkich stron świata. Czy widziałeś jednak kiedyś na półce Makową Panienkę? My niestety nigdy, ponieważ o wiele łatwiej łatwiej, jest kupić zagraniczną herbatę, niż naszą ojczystą. Makowa Panienka to prawdziwa, polska herbata z maku i kwiatu koniczyny polnej. Pijąc ją, dbasz o swoje zdrowie, ponieważ ma właściwości przeciwzapalne oraz jest niezastąpiona przy leczeniu przeziębienia. Gdy rozłoży Cię choroba o wiele szybciej staniesz na nogi dzięki jej drogocennym właściwościom maku polnego. Obdarz ją zaufaniem i pozwól jej na stałe zagościć w Twojej kolekcji herbat.

Podaruj bliskim wyjątkową kawę rzemieślniczą

Szukając prezentu, pewnie chciałbyś podarować komuś coś wyjątkowego i użytecznego? Sam wiesz, że praktyczne podarunki, choć przydatne, najczęściej nie są powodem do radości. Z kolei przyjemne prezenty zwykle lądują postawione za szklaną szybą i ktoś przypomina sobie o nich tylko w trakcie ścierania kurzu z półek. Dlaczego zatem nie pomyślisz o pysznej kawie? To prezent, który łączy w sobie praktyczność i przyjemność. Co powiesz na ziarna kawy pochodzące z małej farmy rzemieślniczej z Brazylii? Osoba, której ją podarujesz, z pewnością będzie zaskoczona, ponieważ otrzyma prezent, który jest rzadki, wyjątkowy i jednocześnie użyteczny. Od razu widać, że pochodzi prosto z serca. Tylko ktoś, komu na Tobie, zależy podarowałby Ci na prezent coś unikalnego. 

Zamów online zdrowe i pyszne kakao

Pamiętasz, gdy byłeś mały i z zapałem wypijałeś poranne kakao? Pyszne było, prawda? Może więc powrócisz do tych czasów i ponownie będziesz je pić do śniadania? Kiedyś nie mówiono o drogocennych właściwościach nasion kakaowca, lecz skupiano się na pozytywnym wpływie mleka na budowę kości. Tymczasem kakaowiec może Cię mocno zaskoczyć! Jego nasiona są prawdziwą bombą składników odżywczych. Osoby pijące kakao nie mają na starość problemu z demencją i żyją bardzo długo, a choroby ich nie nawiedzają. Do tego obce im są niedobory witamin i minerałów, przez co ich organizmy funkcjonują i rozwijają się prawidłowo. A czy wiesz, że smak kakao możesz wzbogacić o orientalną nutę? Tylko u nas dostaniesz wyjątkowe mieszanki kakao i przypraw korzennych, które jeszcze mocniej zadbają o Twoją odporność. Podaruj sobie zdrowie i zapomnij o przeziębieniu!

Pomoc 100% gwarancji jakości