Wytwórcy

O Wodna Osada Grzegorzewice

Gospodarstwo Rybackie w Grzegorzewicach prowadzi hodowlę ryb w sposób ekologiczny, w naturalnych stawach, o łącznej powierzchni 80ha. Stawy zasilane są krystalicznie czystą wodą ze źródeł rzeki Pisi-Gągoliny. Gospodarstwo położone jest w gminie Żabia Wola, około odległości 40km od Warszawy. Duże zbiorniki wodne, otoczone łąkami i lasami tworzą niesamowity i bardzo urokliwy pejzaż ziemi mazowieckiej.
Stawy w Grzegorzewicach mają długą tradycję przedwojenną.
Rodzina Deców zajmuje się hodowlą ryb od lat 90 ubiegłego wieku.


Oprócz hodowli karpia, specjalizujemy się w hodowli lina oraz złotego karasia.
Ryby te, ze względu na krystalicznie czystą wodę i mineralne podłoże mają szczególnie dobre warunki do rozwoju. Znaczną część hodowli stanowią ryby drapieżne, takie jak sandacz, szczupak, sum europejski oraz okoń. Hodowla prowadzona jest wyłącznie naturalnymi, domowymi sposobami. Ryby karmione są zbożem z przewagą jęczmienia, żyta i pszenicy. Produkcja nie jest intensywna, a cykl produkcyjny od naturalnego wylęgu do dorosłej ryby trwa minimum 3 lata.
Gospodarstwo posiada certyfikat potwierdzający hodowlę prowadzoną w sposób naturalny i ekologiczny wydany przez Polskie Towarzystwo Rybackie, jest pod stałym nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz posiada wiele osiągnięć kulianrnych, m.in. w konkursie Smaki Regionów, zdobyło też Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Zapraszamy :)

Zdjęcie dostawcy

Wodna Osada Grzegorzewice

ul. Pałacowa 58, 96-321, Grzegorzewice
Pomoc 100% gwarancji jakości