Wytwórcy

O Gronpiek Piekarnia - Cukiernia

Smak i Tradycja to nasza dewiza. Pieczemy według starych sprawdzonych receptur. Do produkcji chleba wykorzystujemy naturalny kwas chlebowy, który umożliwia otrzymanie delikatnej struktury miękiszu i naturalnie wydłuża jego świeżość.

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom świeżych produktów piekarniczych i cukierniczych wyprodukowanych z wyselekcjonowanych surowców według tradycyjnych receptur z zastosowaniem najnowszych urządzeń.


Naszym priorytetem jest to aby proponowane produkty nie tylko posiadały walory smakowa ale również były jak najbardziej naturalne. Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędna.


Nieustanie dokładamy wszelkich starań aby udoskonalać jakość proponowanych produktów. Wychodzimy naprzeciw nowy rozwiązaniom technologicznym wdrażając je w system funkcjonowania firmy. W 2009 roku w zakładzie mieszczącym się w Woli Filipowskiej dzięki funduszom otrzymanym z Unii Europejskiej dokonaliśmy modernizacji i rozbudowy budynku piekarniczego oraz zakupu wysokiej klasy pieców piekarniczych opalanych biopaliwem troszczących się o nasze środowisko.


 

Zdjęcie dostawcy

Gronpiek Piekarnia - Cukiernia

ul. Kolejowa 4, Wola Filipowska, Krzeszowice
Pomoc 100% gwarancji jakości