To będą smaczne Święta!

Produkty kari-shea-167714-unsplash

Podczas dwóch tygodni, które pozostały do Świąt, warto znaleźć czas na przygotowania. Dzięki temu, krok po kroku, bez zbytniego pośpiechu, uda nam się skompletować wszystko to, co w Święta niezbędne i bez nerwów celebrować każdą magiczną chwilę przy wspólnym stole.

>> Wigilia 2018 | Lokalne tradycje. Lokalne jedzenie. <<

Dom pachnący Świętami

Już pod koniec listopada w naszych domach zaczyna pachnieć nadchodzącymi Świętami. Wszystko za sprawą słodkich, soczystych klementynek i pomarańczy, aromatycznego imbiru czy charakterystycznej woni cynamonu. Dodajemy je do naparów, herbat, a nawet gotowanego na wolnym ogniu czerwonego wina, które umila coraz chłodniejsze wieczory. Zapach Świąt wykrada się nieśmiało z naszych kuchni i otula całe domy, zwiastując nadchodzący, magiczny czas. W grudniu zaczynamy być hojnie obdarzani świąteczną atmosferą przez otoczenie. Muzyka, pojawiające się dekoracje, raz po raz prószący nieśmiale śnieg. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że idą Święta.

>> Gdy na niebie pierwsza gwiazdka, zasiadamy do wspólnego stołu <<

Świąteczna spiżarnia

Powoli zaczynamy rozmyślać nad świątecznym jadłospisem. Karp czy pstrąg? Makowiec czy sernik? Kutia czy kluski z makiem? Barszcz wigilijny z uszkami czy pierogami? Tak wiele pytań i coraz mniej czasu. Spiżarnia powoli zapełnia się produktami, z których przygotujemy dla bliskich pyszne, zdrowe i naturalne Święta. Wśród nich znajdują się zwłaszcza:

Sprawdź świąteczną ofertę

Prezenty od serca

Szykując się do nadchodzących Świąt, powoli zastanawiamy się nad prezentami dla najbliższych. Czym w tym roku ich obdarujemy? Może zamiast przewidywalnych drobiazgów, damy im coś niezwykle cennego. Smak dzieciństwa zaklęty w lokalnych przetworach, miodach, smakołykach. Pięknie opakowany, cieszący oko i kubki smakowe. Pozwalający wrócić do najpiękniejszych wspomnień. Prawdziwy prezent od serca.

Zamawiaj prezenty od serca

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *