Masarnia Smakosz – polskie mięso idealne (nie tylko) na grilla

Rolnicy i Wytwórcy masarnia smakosz

Podstawą pysznego grillowania w tradycyjnym wydaniu, jest najwyższej jakości mięso. Krakowska Masarnia Smakosz to rodzinna firma, która od prawie 30 lat cieszy podniebienia fanów dobrego mięsa. Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy, którą opowiadają sami właściciele Masarni Smakosz.

masarnia smakosz

Wirtualny targ pełen nieprzypadkowych wytwórców naturalnej żywności

Wytwórcy obecni na wirtualnym targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl wybierani są w nieprzypadkowy sposób. Muszą spełnić szereg warunków związane m.in. z czystą etykietą produktów, dobrostanem zwierząt hodowlanych, naturalnymi sposobami uprawiania warzyw i owoców. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chcemy mieć pewność, że to, co oferowane jest  na naszym targu cechuje się najwyższą jakością, jest świeże, naturalne i zdrowe. Odwiedzamy naszych dostawców, by poznać ich codzienną pracę “od kuchni”, zaprzyjaźnić się z nimi i sprawdzić, jak wygląda proces produkcji jedzenia, które trafia później na Wasze i nasze stoły. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku Masarni Smakosz, mieszczącej się w Krakowie, specjalizującej się w sprzedaży mięsa surowego oraz pieczonego mięsa, o której w dalszej części opowiadają Państwo Paweł i Wiktoria Kitner – właściciele Masarni Smakosz.

Poznaj historie innych wytwórców Lokalnego Rolnika

Rodzinna firma, dla której liczy się to, co naturalne

“Jesteśmy rodzinną firmą działającą z powodzeniem od 1990 roku. Masarnia Smakosz znajduje się na placu Imbramowskim 16, w Krakowie. Wszystkie produkty, które oferujemy są mięsem pochodzenia polskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży mięsa surowego, a w 2000 roku wprowadziliśmy do asortymentu również wypieki, które sami wytwarzamy w naszej firmie ze wspomnianego już mięsa. Używamy tylko naturalnych składników takich jak: sól, pieprz, zioła, papryka słodka. W najbliższym czasie planujemy również rozwinąć nasze menu o wołowinę dojrzewającą.

masarnia smakosz

W asortymencie naszej masarni można znaleźć wszystkie elementy z:

  • mięsa wieprzowego kategorii “S”,
  • mięsa wołowego pochodzącego od polskich młodych byczków,
  • mięsa cielęcego,
  • drobiu: kaczki, kurczaka, indyka,

a także – pieczone w domowy sposób – wędliny prosto z pieca.

masarnia smakosz

masarnia smakosz

Nasze mięso jest mięsem najwyższej jakości, bo wierzymy, że profesjonalizm się obroni oraz że zawsze znajdą się osoby, którym również na tym zależy. Firma prosperuje od wielu lat, co oznacza, że nasz zamysł jest słuszny. W cenie mięsa znajduje się dojazd, metkowanie oraz pakowanie próżniowe, które pozwala zachować sterylność oraz świeżość, aż do momentu podania.” – opowiadają Państwo Paweł i Wiktoria Kitner.

masarnia smakosz

Jakie produkty z Masarni Smakosz kupisz na LokalnyRolnik.pl?

Na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia kupisz m.in. poniższe produkty z Masarni Smakosz:

Kup polskie mięso najwyższej jakości z małych gospodarstw

masarnia smakosz

masarnia smakosz

masarnia smakosz

masarnia smakosz

Zostań dostawcą na LokalnyRolnik.pl

Jeśli tak samo, jak Masarnia Smakosz, chciałbyś dołączyć do dostawców Lokalnego Rolnika i razem z nami szerzyć dobre praktyki na temat świadomego oraz zdrowego żywienia, już niebawem Twoje produkty mogą zagościć na talerzach osób spragnionych naturalnych, prawdziwych smaków, bez dodatku chemii i wspomagaczy. Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów naszej współpracy. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego!

Dołącz do nas, jako dostawca Lokalnego Rolnika

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *