Antygrypina przepis – 3 sposoby na naturalny „antybiotyk”

Zdrowe żywienie antygrypina

Antygrypina, czyli naturalny “antybiotyk”, to domowa mikstura na bazie cytrusów, czosnku, miodu, imbiru i kurkumy, która skutecznie pozwala walczyć z infekcjami i przeciwdziałać chorobom. Poznaj nasze 3 sprawdzone przepisy na antygrypinę i ciesz się zdrowiem.


antygrypina przepis

Antygrypina przepis z cytryną

Składniki:

Przygotowanie:

Do blendera kielichowego malaksera lub naczynia, w którym będziesz blendować za pomocą blendera ręcznego, wyciśnij sok z cytryn (lub dodaj obrane ze skóry, pozbawione pestek cytryny), dodaj przeciśnięty przez praskę czosnek, miód, kurkumę, imbir i wodę. Zblenduj na gładko. Powstałą miksturę przelej do słoika lub szklanej butelki. Odstaw w ciemne, chłodne miejsce na całą noc. Pij 1 łyżkę rano i 1 łyżkę wieczorem.
antygrypina przepis

Antygrypina przepis z grejpfrutem

Składniki:

Przygotowanie:

Do blendera kielichowego malaksera lub naczynia, w którym będziesz blendować za pomocą blendera ręcznego, wyciśnij sok z grejpfrutów (lub dodaj obrane ze skóry, pozbawione pestek grejpfruty), dodaj przeciśnięty przez praskę czosnek, miód, kurkumę, imbir i wodę. Zblenduj na gładko. Powstałą miksturę przelej do słoika lub szklanej butelki. Odstaw w ciemne, chłodne miejsce na całą noc. Pij 1 łyżkę rano i 1 łyżkę wieczorem.

antygrypina przepis

Antygrypina przepis z pomarańczą

Składniki:

Przygotowanie:

Do blendera kielichowego malaksera lub naczynia, w którym będziesz blendować za pomocą blendera ręcznego, wyciśnij sok z pomarańczy (lub dodaj obrane ze skóry, pozbawione pestek pomarańcze), dodaj przeciśnięty przez praskę czosnek, miód, kurkumę, imbir i wodę. Zblenduj na gładko. Powstałą miksturę przelej do słoika lub szklanej butelki. Odstaw w ciemne, chłodne miejsce na całą noc. Pij 1 łyżkę rano i 1 łyżkę wieczorem.

antygrypina przepis

Mamy nadzieję, że dzięki naszym przepisom na antygrypinę Ty i Twoi najbliżsi będziecie cieszyli się dobrym zdrowiem.

sezonownik lokalnyrolnik,pl

Trafiłeś tu zapewne wpisując w wyszukiwarkę frazę “antygrypina przepis”, czytając nasz newsletter, śledząc nas na Facebooku lub będąc stałym gościem na naszym blogu. Jakkolwiek się to nie stało, bardzo się cieszymy, że jesteś i zachęcamy do zakupów na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia!
Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *