Wytwórcy

O ZUPITTO Agnieszka Majksner

Gotowanie to moja pasja i sposób na życie. Karmię innych tak jak sama chciałabym być karmiona: jedzenie ma być przyjemnością i mieć dobroczynny wpływ na nasz organizm. Wciąż się uczę i poszukuję, by inspirować innych, dzielić się wiedzą i 16 letnią praktyką.


Wszystko co gotuję i proponuję w Zupitto zakręcam w eco słoiki. To niezliczona ilość zup, dań, przekąsek, ciast, deserów, kiszonek. To kraina zaskakujących smaków, pięknych kolorów, ciekawych konsystencji i struktur. W mojej kuchni przyświeca mi cel: karmić zdrowo, odżywczo, w sposób zbilansowany, zrównoważony i odpowiedni do pory roku oraz aury za oknem. Opieram się głównie na roślinach, bulwach, korzeniach, natkach, strączkach, orzechach, pestkach, nasionach i kaszach, dobrych olejach. Karmiąc, pragnę Was otwierać na dobre nawyki żywieniowe, zapraszając tym samym do wspólnej podróży po smak i zdrowie. Jedzenie to nasze paliwo więc dbajmy o jego jakość 💚💚💚💚💚

Zdjęcie dostawcy

ZUPITTO Agnieszka Majksner

Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Kraków
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości