Wytwórcy

O Urbanika Farms Sp. z o.o.

Tutaj miłość do jedzenia spotyka się z pasją do innowacji!


Produkujemy rośliny innowacyjną metodą – nasze mikrozioła rozwijają się w centrum miasta, wewnątrz budynku. Nasiona wysiewamy na specjalne maty podsiąkowe, na których mogą ukorzenić się i rosnąć niezależnie od pory roku i zmiennych warunków atmosferycznych. Za pomocą specjalnych urządzeń sterujemy ekosystemem, decydując o oświetleniu, poziomie nawodnienia roślin i wilgotności powietrza. Dzięki temu nie musimy używać pestycydów i nie korzystamy ze sztucznych nawozów – rośliny rozwijają się, zachowując swoje wartości zdrowotne, właściwości odżywcze i wyjątkowy smak!


Podjęcie przełomowej decyzji wymaga odwagi, ale wiara w przekonania i konsekwencja w realizacji celu pozwalają zebrać owocne plony. Tak było w naszym przypadku, kiedy postanowiliśmy założyć farmę wertykalną. Wierzymy, że krok, który wykonaliśmy, stanie się początkiem nowej ery rolnictwa w Polsce.


Nasz zespół to grupa entuzjastów, którzy wierzą, że romans między naturą i technologią jest nie tylko możliwy, a wręcz potrzebny i efektywny.

Zdjęcie dostawcy

Urbanika Farms Sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 56/17, Kraków
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości