Wytwórcy

O Słoneczne Przysmaki

Nasze gospodarstwo zajmuje się uprawą owoców i warzyw od pokoleń. Już w latach 50. był tu jeden z nielicznych sadów w okolicy. Jesteśmy kontynuatorami rodzinnej tradycji i pasjonatami zdrowego żywienia.


Słoneczne przysmaki to małe gospodarstwo rodzinne zajmujące się uprawą owoców i warzyw na potrzeby własne i dla indywidualnych klientów ceniących smak i jakość spożywanych produktów. Nasze owoce i warzywa są zdrowe, smaczne, naturalne, pachnące, wyhodowane metodami tradycyjnymi przy użyciu środków pro-bio i bardzo dużym nakładzie pracy ręcznej.


Produkujemy także wiele przetworów, a nadwyżki plonów i wyrobów sprzedajemy klientom indywidualnym w domu i na targowisku lokalnym. Nasza produkcja jest rozdrobniona ponieważ chcemy mieć dla siebie jak największą różnorodność produktów pewnych, smacznych i zdrowych. Hołdujemy dewize wiem co jem. Uprawiamy truskawki, maliny, jabłka, gruszki, czereśnie, brzoskwinie, śliwy, porzeczki w różnych odmianach i innym czasie dojrzewania. Warzywa m.in. pomidorki, ogórki, słoneczniki, rabarbar, zioła i nasze ulubione dynie w wielu odmianach i kolorach.


Naszą ulubioną uprawą są maliny prowadzone od dawna tradycyjnymi i ekologicznymi metodami. Wydają one przepyszne, uwielbiane przez wszystkich pachnące owoce. W naszym domu powstają z nich wspaniałe przetwory. 

Zdjęcie dostawcy

Słoneczne Przysmaki

ul. Słoneczna 3 96-320 Mszczonow, Adamowice
Pomoc 100% gwarancji jakości