Wytwórcy

O Kolorowe Smaki

Kolorowe Smaki - to produkty garmażeryjne, które wytwarzamy w Tychach. Produkujemy przede wszystkim nasze tradycyjne potrawy z produktów od lokalnych wytwórców.


Nasze 30 letnie doświadczenie w piekarnictwie i cukiernictwie, a także 25 letnie doświadczenie gastronomiczne pomogło nam podjąć decyzję o nowej usłudze w naszej firmie.


Szczycimy się tym, że nie poszliśmy z duchem czasu, a co z tym wiązała się produkcja masowa i automatyzacja, pozostaliśmy wierni tradycji i ręcznej produkcji, jaką zachowujemy do dzisiaj. Dlatego postanowiliśmy połączyć naszą wiedzę, doświadczenie i potrzebę dzielenia się dobrymi produktami, tworząc produkt, który każdy może zamówić i zjeść wygodnie w domu, zaoszczędzając czas na gotowaniu.


W naszej załodze od początku są pracownicy, którzy gotują z miłością i pasją, tworząc coraz to doskonalsze i wyśmienite w smaku, ale przede wszystkim najlepszej jakości potrawy. 
Nazwa Kolorowe Smaki to nazwa, która najbardziej kojarzyła nam się z naszymi produktami, wytwarzamy nasze potrawy z żywych, kolorowych produktów od naszych zaprzyjaźnionych lokalnych dostawców. Trafiają do nas kolorowe produkty, a my tworzymy z pasją z tego kolorowe dania, takie, że jak się patrzy to aż ślinka cieknie. Bo oto w jedzeniu chodzi, aby jeść z przyjemnością i pasją odkrywać nowe zaskakujące smaki. I właśnie tym chcemy się dzielić. Wszystko wytwarzamy sami własnoręcznie, z podstawowych produktów z połączeniem bogactwa przypraw jakie oferuje nam świat.


Największa radość to możliwość rozszerzania naszego zasięgu o Lokalnego Rolnika. Sami jesteśmy klientami, ponieważ doceniamy jakość produktów i towarów. Doceniamy ciężką pracę lokalnych wytwórców, którzy bronią tradycji w dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu, ale tutaj razem możemy cieszyć się najlepszą jakością, od lokalnych wytwórców, którzy cenią naturalność i tradycję, często przekazywaną z pokolenia na pokolenie.


Są to tradycyjne smaki, ale rozszerzamy o produkty wegetariańskie i wegańskie (i jesteśmy w tym coraz lepsi) - Pani Renia ma nieograniczoną wyobraźnię. Wyróżniamy się przede wszystkim prostym składem, możecie się o tym sami przekonać, czytając nasze opisy. Omijamy szerokim łukiem gotowe mieszanki przypraw, polepszacze i przyspieszacze, a także konserwanty, dlatego nasze produkty mają krótką datę ważności.


Bogactwo naturalnych jednoskładnikowych przypraw jest tak szerokie, więc z tego korzystamy i jesteśmy z tego dumni. Naszym flagowym produktem jest Ślonski Łobiod - czyli tradycyjna rolada wołowa z kluskami śląskimi  i modrą kapustą. To nasz hit, który znika z pierwszej kolejności :-) bardzo popularne są również pierogi, bo Pani Renia lepi farsz z odrobiną ciasta :-) tak jak wszyscy lubią, a także nasze pyszne krokiety i gołąbki, które są świetnymi pomysłami na obiad.


Życzymy Wam Smacznego!!

Zdjęcie dostawcy

Kolorowe Smaki

Piłsudskiego 14, 43-100 Tychy, 43-100 Tychy
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości