Wytwórcy

O KALWARYJSKIE PRZETWORY GRZEGORZ GRABOWSKI

Witamy Cię w naszym Gospodarstwie!
Kalwaryjskie Przetwory powstały z miłości do pysznego zdrowego jedzenia.

Przez lata moją pasją było zamykanie w słojach cudownych smaków owoców i ziół z przydomowego ogrodu. Moje konfitury, soki, nalewki i wina cieszyły domowników a także zyskały przychylność przyjaciół i znajomych. Z czasem w ogrodzie pojawiły się nowe owoce, stare drzewa rozrosły się wydając coraz większy plon. W domowej spiżarni półki zapełniły się ciekawymi przetworami, w których aromaty i smaki polskich owoców łączę ze zdrowotną mocą ziół. Przygotowane przetwory zachwycają smakiem i pielęgnują zdrowie domowników i przyjaciół.

Nasze gospodarstwo nastawione jest na uprawę warzyw,  ziół nietypowych owoców np. pigwowca japońskiego, białej porzeczki , różowego rabarbaru. 
Znajdujemy się  w obrębie obszaru  Natura 2000 o pow. ok. 4 ha ( 1 ha działka ekologiczna pozostała powierzchnia w czasie konwersji).


Smacznego! 

Zdjęcie dostawcy

KALWARYJSKIE PRZETWORY GRZEGORZ GRABOWSKI

Bugaj 26A, Kalwaria Zebrzydowska
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości