Google+

Sątyrz Gospodarstwo Ekologiczne

Miejscowość: Sątyrz Pierwszy
Strona WWW:
Facebook:

Ocena (0,00 / 5)

Czytaj (0)

O nas

Nasze gospodarstwo mieści się na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego. Blisko jest Drawsko Pomorskie i gotycki Stargard a nad morze mamy ok. 100 km. Teren niemalże dziewiczy , polodowcowy niemalże jak pogórze , bez uciążliwych zakładów. Pełno czystych jezior i lasów. Z dzikiej zwierzyny oprócz niedźwiedzi , świstaków i kozic jest prawie wszystko – łącznie z żubrami , wilkami , czarnym bocianem czy orłem bielikiem.

Pochodzimy z wielkopolski , dziadkowie mieli gospodarstwa rolne stąd chyba w genach mamy ciąg do wsi. Z dzieciństwa pamiętaliśmy smak prawdziwych potraw i może dlatego w 2004 roku porzuciliśmy Poznań i rozpoczęliśmy ekologiczne gospodarzenie na Sątyrzu. Hodujemy zarówno różne zwierzęta jak i uprawiamy wiele roślin a przede wszystkim warzywa.Specjalizujemy się w kiszonkach –kapusta kiszona a kiszony ogórek , burak , marchew zakiszane są solanką ze źródła w Kołobrzegu.

Solanka Kołobrzeska powoduje , że jest to najlepszy kiszony ogórek jaki można zjeść a sok z kiszonych buraków jest rewelacyjny w zwalczaniu komórek nowotworowych. Prawie każdy odwiedzający nasze gospodarstwo wyjeżdża od nas z maścią ziołową na różne przypadłości , którą robi moja żona Jola.

Największą satysfakcję mamy , gdy konsumenci potwierdzają , iż po naszych produktach czują się lepiej niż po ,, chemicznym” pożywieniu. Dumni jesteśmy z tego , że nasze produkty smakują , są dobre , pomagają schorowanym.

 

 

 

 

 

Nasze produkty: