Region:
Wędliny

Parówki, kabanosy

Lokalny Rolnik to miejsce pełne świeżych, domowych wędlin o naturalnym składzie. Delikatne parówki, chrupiące kabanosy, surowe i podwędzane frankfurterki... każdy znajdzie w ofercie coś, co zadowoli jego kubki smakowe. Co najważniejsze, wyroby naszych dostawców nie zawierają konserwantów ani ulepszaczy, a ich smak to zasługa wyłącznie wysokiej jakości mięsa i aromatycznych przypraw. Prawdziwe, swojskie wędliny często jadamy jedynie okazjonalnie, co jest spowodowane przekonaniem o słabym dostępie do tego rodzaju produktów, zwłaszcza w większych miastach. Przychodzimy, aby umożliwić Ci kupno takich rarytasów na co dzień. Jesteśmy więc pewni, że jeśli raz spróbujesz naszych wyrobów, zagoszczą one na Twoim stole nie tylko od święta!

Tradycyjna receptura i najwyższa jakość wędlin

Wybór smacznego i – przede wszystkim – świeżego mięsa to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Decydując się na towar ze strony Lokalny Rolnik, możesz być pewny jakości i smaku, na którym Ci zależy. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych, lokalnych dostawców, którzy codziennie dbają o wyjątkowość swoich wędlin. W naszej ofercie znajdziesz wyroby zarówno wieprzowe i drobiowe, jak również wołowe czy cielęce. Nie mogliśmy jednak zapomnieć o największych smakoszach i miłośnikach niecodziennych smaków – mamy dla Ciebie także przysmaki z dziczyzny, między innymi z jelenia czy daniela.

Wędlina o prostym i dobrym składzie

Nasze kabanosy to świetna przekąska w podróży bądź w szkole, ale i rozwiązanie na pracowity dzień, gdy brakuje czasu na większy posiłek. Frankfurterki są z kolei znakomitą propozycją na rodzinnego grilla czy ognisko. Wybór parówek również nie jest mały – jeżeli więc nie wyobrażasz sobie bez nich śniadania, gwarantujemy, że szybko Ci się nie znudzą. Wszystkie wędliny powstają według tradycyjnej, domowej receptury i pozbawione są wszelkiego rodzaju dodatków oraz substancji chemicznych. Decydując się na zakup wyrobów wędliniarskich od Lokalnego Rolnika, masz pewność, że otrzymane produkty będą zawsze świeże i pełne wyjątkowego smaku. 

Parówki, kabanosy i frankfurterki... prosto pod drzwi!

Wiemy, że prawdziwe, swojskie wędliny nie mogą równać się z niczym innym, dlatego chcemy dać Ci szeroki wybór tradycyjnych polskich wyrobów. Nasi dostawcy oferują niepowtarzalne smaki polskiej wsi, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej – możesz ich skosztować, kiedy tylko poczujesz ochotę. Zamawiając produkty za pośrednictwem Lokalnego Rolnika, masz pewność, że Twoje zakupy trafią pod same drzwi – zrobisz je więc szybko i wygodnie, bez konieczności opuszczania domu. Jeżeli jednak preferujesz osobisty odbiór, możesz także odwiedzić najbliższy punkt odbioru w Twoim mieście. Poznaj naszych dostawców i odkryj na nowo smaki, których brakowało Ci na co dzień. Teraz możesz cieszyć się nimi niemal przy każdym posiłku… jak na beztroskich, wiejskich wakacjach.

Pomoc 100% gwarancji jakości