Region:
Wędliny

Inne

Mięsne smakołyki są zawsze zdrowym i smacznym dodatkiem do naszych codziennych posiłków. Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez kawałka soczystej wędliny czy innego wyrobu. W swojej kuchni warto stawiać na produkty wysokiej jakości oraz wiadomego pochodzenia. W ofercie Lokalnego Rolnika znajdziesz wędliny i inne smakołyki produkowane z wykorzystaniem mięsa ekologicznego. Pochodzą one z hodowli, gdzie stosuje się wyłącznie naturalne metody chowu zwierząt i tym samym gwarantuje im bezpieczne warunki do rozwoju. Mięso jest ważnym elementem codziennej diety, dlatego nie warto z niego rezygnować. To źródło cennych witamin i składników odżywczych. Przede wszystkim wyroby mięsne są bogate w naturalne białko zwierzęce, które odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Mięso bogate jest także w cynk oraz witaminy z gruby B. Warto spożywać duże ilości chudego mięsa drobiowego będącego źródłem witaminy PP. Jej zadanie to wspomaganie pracy mózgu i układu nerwowego. Jeżeli zależy Ci na zdrowiu swojej rodziny i swoim – wprowadź mięso do Waszego jadłospisu na stałe. Wybieraj produkty rozsądnie oraz odpowiedzialnie.

Ekologiczne wyroby mięsne online

W naszej wyszukiwarce ekologicznej żywności znajdziesz różnego rodzaju naturalne wędliny i inne wyroby. Dzięki Lokalnemu Rolnikowi otrzymujesz możliwość bezpiecznego zakupu ulubionych produktów przez Internet. Gwarantujemy szybką dostawę świeżych i zdrowych produktów pod wskazany adres! Decydując się na kupno żywności przez naszą stronę internetową – wspierasz lokalne gospodarstwa oraz co ważne – dbasz o środowisko naturalne. Ekologiczne hodowle zapewniają naturalne i humanitarne warunki do rozwoju i funkcjonowania zwierząt. 

Ekologiczne galaretki

Galaretki z naturalnych składników to doskonały wybór nie tylko na przyjęcie, ale również jako smaczna i zdrowa przekąska w ciągu dnia. Mięso zawarte w galaretce (indyk, kurczak czy wieprzowina) dostarcza organizmowi białko zwierzęce, które jest jego elementem budulcowym. Z kolei żelatyna może korzystnie wpływać na kondycję skóry, paznokci i włosów. Wielbicielom galaretek polecamy pyszne propozycje drobiowe z dodatkiem ekologicznych warzyw lub wieprzowe – idealnie dla fanów klasycznych „zimnych nóżek”.

Ekologiczne kaszanki i wędliny

Kaszanka przygotowana z naturalnych składników to doskonała propozycja na grilla! Oferujemy kaszanki z dodatkiem kaszy jęczmiennej bądź gryczanej. Idealnym dodatkiem do kromki świeżego chleba będzie naturalna mortadela, pastrami wołowe czy smakowity salceson. 

Ekologiczne smalce

W codziennej kuchni często wykorzystujemy smalec – do smażenia lub po prostu jako smarowidło na kanapki. Produkt ten nie należy do zbyt zdrowych, dlatego warto zadbać o jego jakość. Smalec nie powinien być spożywany regularnie, ale raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi. Na kanapki polecamy ekologiczne smalce z dodatkiem dziczyzny i gęsiny.

Pomoc 100% gwarancji jakości