Region:
Napoje

Kompoty

Pyszny kompot ze świeżych owoców to wspaniałe uzupełnienie każdego obiadu. Nieczęsto jednak masz wystarczająco dużo czasu na przygotowanie go w ciągu dnia, zbieranie składników prosto z krzaków i drzew nie zawsze jest możliwe. Do tego zebrane owoce bardzo szybko się psują, więc jeśli szybko ich nie wykorzystasz przepadną. A może dla odmiany dałbyś szansę gotowemu kompotowi ze słoika, który smakuje tak jak Twój własny? Przecież dzięki wekom możesz cieszyć się pysznymi przetworami owocowymi przez cały rok!

Nie ma to jak duże, soczyste owoce w kompocie

Wielkość owoców nie jest co prawda wyznacznikiem jakości produktu, ale utarło się, że im są większe, tym kompot jest lepszy. Może to dlatego, że łatwiej z nich usunąć pestkę? My tego nie wiemy, ale widzimy, że nasi Klienci lubią kompoty z dużymi owocami, więc wychodzimy naprzeciw Ich oczekiwaniom. Tak, nasze domowe soki owocowe mają duże owoce, ale znacznie większą uwagę przywiązujemy do tego, by pochodziły z dobrego źródła. Trzymamy się konsekwentnie naszego postanowienia, by mieć w ofercie tylko i wyłącznie zdrowe produkty. Dlatego kompoty, które sprzedajemy, muszą być wytworzone z plonów pochodzących z ekologicznych sadów. Zanim wprowadzimy produkt do oferty, dokładnie sprawdzamy, jak wygląda jego proces produkcji i czy surowce użyte do jego wytworzenia spełniają nasze wyśrubowane normy. 

Zamów gotowy kompot online zamiast walczyć z czasem

Są momenty, że nie da się pogodzić wszystkiego. Gdy brakuje Ci cennego czasu lepiej zamówić pyszny kompot, na takie awaryjne sytuacje, niż dwoić się i troić, żeby zdążyć z czasem uciekającym przez palce. Z pośpiechu nigdy nie wychodzi nic dobrego i nie będziesz zadowolony z efektu końcowego, bo wszystkiego nie upilnujesz. A sam przecież wiesz, że gdy się spieszysz, czas leci dwa razy szybciej. Postaw na wygodę i przekonaj się do gotowych rozwiązań. Wiemy, że Twoje własne kompoty nie mają sobie równych, ale nasze też spełnią Twoje oczekiwania. Daj nam szansę i przetestuj choć jeden z nich. Przekonasz się, że warto obdarzyć nas zaufaniem. Może nawet zamówisz na Święta Bożego Narodzenia nasz kompot z suszonych owoców? Nikt się nie dowie, że go sam nie ugotowałeś - my na pewno nikomu nie powiemy. Za to Ty będziesz miał więcej czasu, na ulepienie smakowitych pierogów z grzybami i dopilnowanie barszczu.

Zapraszamy Cię do naszego wehikułu czasu

Pamiętasz rodzinne obiady u babci? Zawsze do drugiego dania był pyszny kompot - najlepszy jaki piłeś w życiu. Do tej pory wspominasz go z sentymentem, prawda? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego, co pozwoli Ci częściej wracać myślami do tamtych czasów - kompot z przepisu babci Zosi. Ma wyraźną, korzenną nutę dzięki zawartości cynamonu, kardamonu i goździków. Zachwyci Cię swoją prostotą, bo składa się z jabłek, śliwek i przypraw. Tak niewiele, a ten kompot to istna eksplozja smaków. Spróbuj koniecznie!

Pomoc 100% gwarancji jakości