Region:
Mięso

Dziczyzna

Masz dość wieprzowiny, wołowiny i cielęciny, które regularnie pojawiają się w Twojej diecie? Postaraj się urozmaicić swoje menu i sięgnij po inny rodzaj mięsa. Świetnym wyborem będzie dziczyzna, która cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Ten charakterystyczny rodzaj mięsa stanowi źródło wielu witamin i minerałów. Dodatkową zaletą są jego wyjątkowe walory smakowe. Za pośrednictwem naszego serwisu sprzedażowego możesz szybko zamówić najróżniejsze specjały z dziczyzny. Zastanów się, którego rodzaju mięsa chcesz skosztować. Zachęcamy do regularnego sprawdzania aktualnej oferty, ponieważ często dodajemy do niej nowe pozycje. Możesz zdecydować się na czyste mięso lub na przykład produkty wolnogotowane.

Dziczyzna – właściwości odżywcze

Wielu dietetyków podkreśla, że dziczyzna jest jednym z najzdrowszych rodzajów mięsa. Wśród kluczowych właściwości odżywczych warto zwrócić uwagę na wysoką zawartość witamin z grupy B oraz ryboflawiny. Mięso stanowi także źródło minerałów, takich jak żelazo, wapń, fosfor czy magnez. Szczegółowe wartości mikroelementów zależą od konkretnego rodzaju dziczyzny. Przykładowo, jeśli zależy Ci na zwiększonej zawartości wapnia i fosforu, powinieneś sięgnąć przede wszystkim po sarninę. Warto dokładnie zapoznać się z ilością witamin i minerałów w poszczególnych rodzajach mięsa. 

Tania dziczyzna – zamów online 

W zwykłych sklepach spożywczych bardzo trudno jest dostać świeżą dziczyznę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, którym zależy na stałym dostępie do tego typu mięsnych specjałów. Można u nas zamówić najróżniejsze rodzaje mięsa, w tym produkty wolnogotowane. Przykładem jest chociażby gulasz z sarny, który zachwyca intensywnym smakiem i aromatem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lokalnych masarni specjalizujących się w dziczyźnie. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną realizację zlecenia. Możesz zamówić mięso do najbliższego punktu odbioru – przekonaj się, że nie będziesz musiał długo czekać na kupione specjały.

Smaczna dziczyzna – postaw na mięso eko 

Dziczyzna to specyficzny rodzaj mięsa, który jest pozyskiwany od zwierząt dzikich, a zatem żyjących na wolności. Dzięki temu masz pewność, że pochodzi ono od saren czy dzików, które spożywają wyłącznie naturalne jedzenie, a nie sztucznie zbilansowaną paszę. Właśnie dlatego jest to mięso o wyjątkowych walorach zdrowotnych. Warto regularnie wzbogacać swoją dietę daniami na bazie dziczyzny. Poszczególne rodzaje mięsa możesz przyrządzić na wiele sposobów, dobierając odpowiednią kompozycję ziół, przypraw czy warzyw. Od Ciebie zależy, czy w przygotowanych potrawach będą dominować akordy pikantne, kwaśne czy słone. Zamów u nas dziczyznę w wybranej odsłonie i zapoznaj się z dokładnymi opisami dostępnych produktów, w tym z informacjami na temat terminu przydatności do spożycia.

Pomoc 100% gwarancji jakości