Region:
Dania gotowe

Manufaktura Beti - Pierogi, uszka

Znasz kogoś, kto nie lubi pierogów? My też nie! Miękkie ciasto, które skrywa słodki lub słony farsz, to jedno z najbardziej niezawodnych dań obiadowych, które zajmuje wysokie miejsca we wszelakich rankingach najbardziej ulubionych potraw Polaków. Ponieważ jednak jest to danie dość pracochłonne, rzadko kiedy można sobie pozwolić na jego samodzielne przyrządzenie. Nie oznacza to jednak, że smak pierogów możemy poczuć tylko przy okazji świąt czy innych ważnych uroczystości. 

Pierogi o niepowtarzalnym smaku

Zamawiając gotowe dania obiadowe za pośrednictwem targu online Lokalny Rolnik, masz pewność, że otrzymasz zdrowy, pełnowartościowy posiłek. Wytworzony jest z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników pochodzących od lokalnych producentów. Receptury pierogowe, które znajdziesz w naszym serwisie, są bardzo różnorodne i dopasowane do potrzeb miłośników tradycyjnej kuchni, ale też wegan, wegetarian i osób cierpiących na różnego rodzaju alergie pokarmowe. Dużą popularnością wśród odbiorców cieszą się m.in. pierogi bezglutenowe.

Pierogi i uszka - wybór tak duży, że trudno się zdecydować

Masz ochotę na tradycyjne pierogi ruskie, jak u babci? A może marzysz o pękatych, wypełnionych po brzegi soczystym miękkim farszem pierogach z mięsem? Chcesz sprawić przyjemność dzieciom i zaserwować im na obiad bądź deser słodkie pierożki z owocami lub śmietankowym twarożkiem? Te i wiele innych propozycji znajdziesz w naszej wyszukiwarce ekologicznej żywności. Możesz pomyśleć: „po co zamawiać gotowe pierogi przez Internet, skoro mogę je kupić w pierwszym lepszym sklepie koło domu?”. Tak, to prawda, że gotowe dania typu pierogi i uszka są dostępne bez problemu w niemal każdym sklepie, ale takich delicji, jakie znajdziesz na naszej stronie, nie uświadczysz tak łatwo. Pierogi i uszka prezentowane na stronie Lokalny Rolnik są wyjątkowe pod względem jakości, smaku i pieczołowitości przygotowania. Nie są to produkty wykonywane maszynowo i na dużą skalę. Są to ręcznie lepione, wspaniałe smakołyki, do wykonania których włożone zostało dużo serca i same dobre składniki. Jeśli ser i ziemniaki, to od lokalnych wytwórców i rolników. Jeśli nadzienie owocowe – to z owoców pochodzących z okolicznych sadów i ogrodów. Jeśli pierogi mięsne, to z mięsa, które nie przejechało przez pół świata, by wylądować na Twoim talerzu. Tę jakość i dbałość o każdy detal czuć w każdym kęsie. Wierz nam, poczujesz różnicę w porównaniu z pierwszymi lepszymi pierogami z tzw. „garmażerki”.

Pierogi i uszka - nie tylko od święta

Czy Ty też co roku, nad talerzem ze świątecznym barszczem z uszkami zastanawiasz się, dlaczego jesz te pyszne małe pierożki tak rzadko? Oczywiście, ich przygotowanie to zadanie dla cierpliwych, ale nie musisz czekać na kolejną Gwiazdkę, by móc się nimi delektować. Na stronie Lokalny Rolnik zakupisz je wtedy, kiedy przyjdzie Ci na nie ochota. Znajdziesz w nich wspaniałe grzyby z polskich lasów, najlepszą mąkę, aromatyczne przyprawy i inne składniki pochodzące z lokalnych upraw, hodowli i produkcji. 

Pomoc 100% gwarancji jakości