O ZPO Janusz Koza (SOK Z GÓR)

Nasze gospodarstwo sadownicze położone jest na jednym ze wzgórz otaczających stolicę małopolskich sadów Łącko, które słynie z tradycji sadowniczych, gdzie produkowane owoce mają niespotykany i wyjątkowy smak (Jabłka Łąckie), podobnie jak wytwarzane z nich naturalnie mętne soki tłoczone.


Tradycja góralska w połączeniu z doświadczeniem (uprawą sadu zajmujemy się od 4 pokoleń), pozwala na zachowanie wysokiej jakości owoców. Łąckie sady są najwyżej położnymi w Polsce. Dzięki temu panujący tutaj mikroklimat nadaje jabłkom niepowtarzalnym smak, tak zwaną górską zieloną nutkę. Nasze gospodarstwo sadownicze posiada certyfikat produkcji integrowanej.


W naszej małej rodzinnej tłoczni, wytwarzamy najwyższej jakości soki owocowe i owocowo-warzywne, dbając przede wszystkim o ich prawdziwość. Nie poprawiamy natury, dlatego poszczególne partie naszego soku czasami różnią się znacznie wyglądem i smakiem. W naszą pracę wkładamy całe serce bo tyko wtedy możemy dać naszym klientom coś naprawdę wartościowego...

Zdjęcie dostawcy

ZPO Janusz Koza (SOK Z GÓR)

Łącko 69, 33-390 Łącko
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości