Wytwórcy

O Zielony Stragan

Nasza firma na początku 2021 obchodziła swoje 10-te urodziny. Wszystko zaczęło się w 2011 roku kiedy otworzyliśmy swój sklep ze zdrową żywnością na warszawskiej Woli. Pomimo, że sklep po 3 latach musieliśmy zamknąć zdążyliśmy przez ten czas wejść w warszawski rynek żywności EKO. Dziś dostarczamy ekologiczne warzywa, owoce i produkty nabiałowe do wielu sklepów w Warszawie i okolicach. Prowadzimy również dwa prężnie działające stoiska z żywnością ekologiczną w Warszawie - na Bio Bazarze i w Hali Gwardii.


Kupując u Nas, Klienci wspierają mały, lokalny biznes. Jesteśmy dumni z tego, że od kilkunastu już lat rozwijamy nasze rodzinne przedsięwzięcie. Nie mamy planów na tworzenie olbrzymiej korporacji czy sieci; cieszymy się, że możemy utrzymać się z pracy we własnej firmie, którą staramy się udoskonalać każdego dnia; cieszymy się, że możemy dodatkowo zatrudniać kilku świetnych ludzi, którzy – jak sądzę – również cenią sobie pracę w tak małej firmie; cieszymy się, co najważniejsze, że możemy dostarczać pyszną i zdrową żywność naszym Klientom.


Posiadamy certyfikat na obrót żywnością ekologiczną wydany przez jednostkę certyfikującą Bioekspert Sp. z o. o.


W naszym asortymencie znajdują się głównie ekologiczne owoce i warzywa oraz nabiał – zarówno ten tradycyjny jak i wegańskie  odpowiedniki. Ofertę uzupełniają przetwory owocowo warzywne od najlepszych polskich producentów. Zajmujemy się handlem, nie wytwarzamy produktów sami, jednak od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami w Polsce i Europie. Sto procent produktów jakie oferujemy posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach jest to jedyna gwarancja, że kupujemy prawdziwą żywność bez zbędnej chemii. Dzięki naszej współpracy z partnerami z Niemiec czy Francji, gdzie rynek żywności ekologicznej jest znacznie bardziej dojrzały i wielokrotnie większy od polskiego, jesteśmy w stanie w każdym tygodniu zaoferować Klientom dojrzałe owoce z najdalszych zakątków świata, a w okresie zimowym chrupiącą i świeżą sałatę z Prowansji, czy pomidory prosto z Sardynii.

Zdjęcie dostawcy

Zielony Stragan

Słupecka 10/20, 02-309 Warszawa
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości