Wytwórcy

O Żarcie Mamuśki

Żarcie Mamuśki to wielopokoleniowy zespół mam (w tym jeden Tata :-)), dla których pasja do jedzenia i gotowania stała się codzienną pracą.


Działamy od września 2014 roku. Specjalizujemy się w produkcji ręcznie lepionych pierogów. Od tego się zaczęło, by w kolejnych latach sukcesywnie powiększać pierogową rodzinę o kluseczki, naleśniki, pasty kanapkowe, kotleciki i pasztety warzywne, zupy i wiele innych dań śniadaniowo - obiadowych. Nasze początki to cotygodniowa obecność na Targach Śniadaniowych i innych eventach kulinarnych, tysiące rozmów, degustacji i spotkań z klientami. W kolejnych latach otworzyliśmy małe bistro w Centrum Warszawy, gdzie rozwinęliśmy skrzydła na dobre. We wrześniu 2018 roku zadomowiliśmy się na Hali Gwardii –mamy tam punkt handlowy i w każdy weekend rozpieszczamy klientów do granic możliwości. Działamy też w terenie i zaopatrujemy wybrane, warszawskie kawiarnie i restauracje.     


Najlepsze ręcznie lepione pierogi, oryginalne nadzienia, niebanalne połączenia smaków, domowa atmosfera i przemiła obsługa – to najważniejsze i często powtarzane opinie naszych klientów.  


W kuchni Żarcia Mamuśki tradycja łączy się w nowoczesnością – receptury pochodzą z babcinych zapisków kucharskich, jednakże dopiero w połączeniu z inspirującymi pomysłami i połączeniami powstaje niebanalny smak naszego pieroga. Pieczona gęś z gruszką i rozmarynem, buraczek z konfiturą z czerwonej cebuli, bakłażan z rukolą i suszonymi pomidorami, a także wiele innych pierogów będzie Was kusić do spróbowania. Nasze pierogi ruskie oraz wołowe to klasyk w czystej postaci – odpowiednia proporcja ziemniaków i dobrego twarogu, wołowina z domowego rosołu babci Eli – i mamy receptę na sukces.


W naszej kuchni najważniejsza jest uczciwość– począwszy od wyboru dostawców, poprzez proces przygotowania farszy, wyrabianie ciasta i ulepienie pieroga. Produkt jaki Państwo otrzymujecie jest najwyższej jakości zarówno smakowej, wizualnej, jak i odżywczej. Nasze 6 letnie starania docenili klienci przyznając nam tytuł Orła Gastronomii 2020 za co bardzo dziękujemy.     


Żywienie ludzi to wielka odpowiedzialność i zobowiązanie, jakie podejmujemy z każdym oddanym w Państwa ręce produktem. Każdy pieróg, naleśnik, kluseczki czy pasta kanapkowa to początek naszej wspólnej drogi, do której wszystkich Państwa zapraszamy.


 

Zdjęcie dostawcy

Żarcie Mamuśki

., Warszawa
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości Bony zakupowe