Wytwórcy

O Żarcie Mamuśki

Żarcie Mamuśki to wielopokoleniowy zespół mam (w tym jeden Tata :-)), dla których pasja do jedzenia i gotowania stała się codzienną pracą.


Działamy od września 2014 roku. Specjalizujemy się w produkcji ręcznie lepionych pierogów. Od tego się zaczęło, by w kolejnych latach sukcesywnie powiększać pierogową rodzinę o kluseczki, naleśniki, pasty kanapkowe, kotleciki i pasztety warzywne, zupy i wiele innych dań śniadaniowo - obiadowych. Nasze początki to cotygodniowa obecność na Targach Śniadaniowych i innych eventach kulinarnych, tysiące rozmów, degustacji i spotkań z klientami. W kolejnych latach otworzyliśmy małe bistro w Centrum Warszawy, gdzie rozwinęliśmy skrzydła na dobre. We wrześniu 2018 roku zadomowiliśmy się na Hali Gwardii –mamy tam punkt handlowy i w każdy weekend rozpieszczamy klientów do granic możliwości. Działamy też w terenie i zaopatrujemy wybrane, warszawskie kawiarnie i restauracje.     


Najlepsze ręcznie lepione pierogi, oryginalne nadzienia, niebanalne połączenia smaków, domowa atmosfera i przemiła obsługa – to najważniejsze i często powtarzane opinie naszych klientów.  


W kuchni Żarcia Mamuśki tradycja łączy się w nowoczesnością – receptury pochodzą z babcinych zapisków kucharskich, jednakże dopiero w połączeniu z inspirującymi pomysłami i połączeniami powstaje niebanalny smak naszego pieroga. Pieczona gęś z gruszką i rozmarynem, buraczek z konfiturą z czerwonej cebuli, bakłażan z rukolą i suszonymi pomidorami, a także wiele innych pierogów będzie Was kusić do spróbowania. Nasze pierogi ruskie oraz wołowe to klasyk w czystej postaci – odpowiednia proporcja ziemniaków i dobrego twarogu, wołowina z domowego rosołu babci Eli – i mamy receptę na sukces.


W naszej kuchni najważniejsza jest uczciwość– począwszy od wyboru dostawców, poprzez proces przygotowania farszy, wyrabianie ciasta i ulepienie pieroga. Produkt jaki Państwo otrzymujecie jest najwyższej jakości zarówno smakowej, wizualnej, jak i odżywczej. Nasze 6 letnie starania docenili klienci przyznając nam tytuł Orła Gastronomii 2020 za co bardzo dziękujemy.     


Żywienie ludzi to wielka odpowiedzialność i zobowiązanie, jakie podejmujemy z każdym oddanym w Państwa ręce produktem. Każdy pieróg, naleśnik, kluseczki czy pasta kanapkowa to początek naszej wspólnej drogi, do której wszystkich Państwa zapraszamy.


 

Zdjęcie dostawcy

Żarcie Mamuśki

., Warszawa
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Brak produktów.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości