Wytwórcy

O Vitapol

VITAPOL Sp. J. powstał w 1989 roku z mieszanki WIEDZY, PASJI i zamiłowania DO TEGO CO DOBRE. Firma na swoją siedzibę wybrała malownicze miasto, jakim jest Podkowa Leśna.


Wszystkie produkty firmy oparte są na własnej, „domowej” recepturze. Do produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa. Nie stosujemy sztucznych konserwantów, barwników i chemicznych aromatów.


Vitapol kładzie także duży nacisk na ekologię i dbałość o środowisko, dlatego też wszystkie nasze produkty pakowane są w opakowania podlegające recyklingowi. 


Naszym HITEM, uznanym przez Organizację Slow Food jest żur staropolski, chrzan tarty, ćwikła i konfitura z borówki z gruszą. Dzieci uwielbiają nasz ketchup, stworzony specjalnie dla nich, a dbający o kondycję sportową i figurę FIT chętnie sięgają po nasz sok żurawinowy bez dodatku cukru jako dodatek do wody mineralnej.


Informacja o nagrodach, certyfikatach i wyróżnieniach:  • 10-12.04.2018 r. wyróżnienie special prize  za produkt musztarda z naturalnym miodem na WORLD FOOD WARSAW

  • 09.03.2019 r. złoty medal Targów WORLD FOOD POLAND za produkt SOS KABUL- orientalny sos pomidorowy


Zapraszamy Państwa serdecznie do spróbowania naszych specjałów i do rozsmakowania się w naszych produktach.


 


 

Zdjęcie dostawcy

Vitapol

05- 532 BANIOCHA, UL.WILLOWA 5,, 05- 532 BANIOCHA
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości