Wytwórcy

O Słodkie Sąsiadki

Jesteśmy Aśka i Magda - Słodkie Sąsiadki. W życiu prywatnym jesteśmy sąsiadkami, a w Słodkie Sąsiadki połączyła nas miłość do pieczenia i tworzenia słodkich dzieł w różnych odsłonach.


Wszystko co tworzymy, tworzymy z miłością, starannością i wielkim zaangażowaniem. Pracujemy na naturalnych składnikach; nie używamy polepszaczy, sięgamy jedynie po sprawdzone półprodukty, najwyższej jakości. Na co dzień jesteśmy mamami, aktywnymi i optymistycznie nastawionymi do świata. Kochamy ludzi i kochamy rozpieszczać ich słodkościami.


U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zajmujemy się także produkcją bezglutenową, bez laktozową, bez jajeczną, bez soi, bez orzechów – tak, aby każdy bez względu na swoje problemy, mógł zjeść coś pysznego, co nie odbiega od klasycznych deserów. Od razu podkreślamy jednak, że nie mamy osobnej certyfikowanej pracowni na produkty bez alergenów, ale w związku z alergiami jednej z nas, na większość produktów, wszystko przygotowywane jest w jak najlepszych i najbezpieczniejszych warunkach. Jednakże ostateczna decyzja, zawsze należy do klienta :)


Tworzymy torty artystyczne, słodkie stoły, słodkie boxy, ciasta, ciastka, ciasteczka ;) od małych słodkości po wielkie torty :) nawet jeśli czegoś nie mamy w ofercie, chętnie wyczarujemy to dla was :)


Tworzenie deserów to nasza pasja, chętnie zamienimy Wasz stół w słodką krainę!

Zdjęcie dostawcy

Słodkie Sąsiadki

Radockiego 256/7, Katowice
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości