O Sery Podhalańskie

Sery Podhalańskie Rzepka


Sery Podhalańskie Rzepka to rodzinna firma mająca swoją siedzibę w niewielkiej miejscowości Leśnica – Sądel, położonej na Podhalu blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego. Od lat zachwyca swoich konsumentów smakiem oryginalnych serów wyrabianych w tradycyjny sposób w nowoczesnym zakładzie, spełniającym wszystkie przepisy prawa żywnościowego.


Do tworzenia swoich produktów wykorzystuje udoskonaloną przez lata recepturę. Sery wyrabiane są z najwyższej jakości mleka krowiego, koziego oraz owczego, naturalnej podpuszczki, jak również z różnego rodzaju kompozycji ziół i przypraw. Idąc z duchem czasu, połączyliśmy tradycyjne receptury z surowymi wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi produkcji żywności.


Wyrabiane przez nas produkty posiadają Certyfikat Programu „Wyroby Naturalne Polska”. Potwierdza on najwyższą jakość produkowanych przez nas serów, jak i przestrzeganie przez nas wszystkich obowiązujących zasad produkcyjnych oraz przepisów prawa żywnościowego.


Nasze wyroby mleczne zdobywają coraz większą rzeszę fanów a ich grono szybko się powiększa. W najesz ej ofercie znajdują się: krążki ziołowe, bundz naturalny, wędzony oraz ziołowy, a także gałka biała i wędzona. Jeśli chcecie Państwo delektować się naszymi serami zachęcamy do kupna.

Zdjęcie dostawcy

Sery Podhalańskie

ul. Sądel 25 B, Leśnica
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Produkt Bundz naturalny - zdrowa żywność blisko Ciebie

Bundz naturalny


18,00 zł /500 g
Produkt Bundz wędzony - zdrowa żywność blisko Ciebie

Bundz wędzony


22,00 zł /500 g
Produkt Bundz z czarnuszką - zdrowa żywność blisko Ciebie
Produkt Bundz z czosnkiem niedźwiedzim - zdrowa żywność blisko Ciebie
Produkt Bundz z kozieradką - zdrowa żywność blisko Ciebie
Produkt Gałka - zdrowa żywność blisko Ciebie

Gałka


18,50 zł /250 g
Produkt Gałka biała - zdrowa żywność blisko Ciebie

Gałka biała


18,50 zł /250 g
Produkt Ricottta - zdrowa żywność blisko Ciebie

Ricottta


11,00 zł /180 g
Produkt Ser górski dojrzewający krowi - zdrowa żywność blisko Ciebie
Produkt Serki małe 5szt. - zdrowa żywność blisko Ciebie

Serki małe 5szt.


15,00 zł /180 g
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości