Wytwórcy

O Sadownictwo Rogalewicz

Dzień dobry, jesteśmy rodzinnym sadownictwem z Malczowa leżącego 20km na północ od Wrocławia. Przygoda z uprawą drzew oraz krzewów owocowych zaczęła się już w 1980r. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w produkcji owoców gwarantującej jakość. Nasze sady leżą z dala od dróg oraz aglomeracji. Niepowtarzalny smak zawdzięczamy wygrzanym przez słońce owocom rosnącym na południowym stoku. Część naszych owoców posiada certyfikat integrowanej produkcji, świadczy to o braku pozostałości środków ochrony roślin w przedawanych produktach. Prowadzenie gospodarstwa proekologicznego zapewnia, ze żyjemy w harmonii z naturą oraz nie mamy złego wpływu na otoczenie. Zabiegi chemiczne w znacznej skali są zastępowane biologicznymi metodami ochrony.


 Od 10 lat przetwarzamy nasze owoce na soki. Dzięki coraz większemu zainteresowaniu naszymi produktami od 5 lat proces przetwórczy w pełni przebiega w naszym gospodarstwie. 


W ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę o syropy, dżemy, przeciery oraz musy. Przetwarzamy tylko i wyłącznie owoce które jesteśmy w stanie samemu wyprodukować. Do procesu produkcji nie używamy żadnych konserwantów. Uważamy, że sok jabłkowy, przeciery  oraz musy w żaden sposób nie mogą być dosładzane. Jedynie syropy  oraz dżemy w niewielkim stopniu dosładzamy. 


Oferta soków jest niewielka, ponieważ dostępnych jest tylko kilka smaków:


Jabłkowy, jabłkowo rabarbarowy, jabłkowo aroniowy jabłkowy z czarną porzeczką oraz jabłkowy z czerwoną porzeczką. W ofercie posiadamy również czyste soki owocowe: czarna porzeczka, czerwona porzeczka, rabarbar, aronia oraz malina. Bardzo często wykorzystywane są  jako dodatek do lemoniad owocowych.


 


Soki oraz syropy dostępne są w szklanych butelkach o pojemności 300 oraz 750ml. Największym Opakowaniem jest worek 3l do którego dostępny również jest karton wielokrotnego użytku.

Zdjęcie dostawcy

Sadownictwo Rogalewicz

Malczów 1, Malczów, Trzebnica
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości