Wytwórcy

O Puffins

MicroFood S.A. to rodzinna firma z Ostrzeszowa, istniejąca od 2011 roku. Zajmujemy się dosuszaniem owoców i warzyw, a także budową i sprzedażą kompleksowych linii technologicznych. Oferujemy suszenie żywności w oparciu o technologię suszenia w próżni. Świadczymy również usługi doradcze oraz możliwość stworzenia dedykowanych próbek i produktów.


W procesie suszenia wykorzystujemy opatentowane przez nas urządzenie MIVAC-3. Dzięki zastosowaniu próżni, woda zawarta w owocach i warzywach zostaje odparowana w bardzo krótkim czasie i w niższej temperaturze, niż w przypadku tradycyjnego suszenia. Dzięki temu, w owocach i warzywach zachowane są wartości odżywcze, a także oryginalny kształt, smak i aromat.


Z suszonych warzyw i owoców produkujemy grysy, wykorzystywane między innymi w muesli, herbatach owocowych i mieszankach śniadaniowych oraz proszki, których używa się do produkcji ciast, kremów, płatków i kaszek.


MicroFood S.A. jest również właścicielem marki Puffins – chrupiących i ekologicznych przekąsek z owoców i warzyw. Puffinsy to najwyższej jakości, certyfikowane owoce i warzywa suszone za pomocą innowacyjnej technologii „puffingu”. Puffinsy to zdrowa i naturalna alternatywa dla słodyczy i chipsów oraz innych solonych przekąsek. Nasze przekąski dostępne są w jedenastu smakach - wiśnia, jabłko, mango, ananas, miechunka, burak, banan, pomidor, czarna porzeczka, winogrono oraz morwa biała. 


 

Zdjęcie dostawcy

Puffins

Bolesława Śmiałego 1, 63-500 Ostrzeszów
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości Bony zakupowe