O Piekarnia Cukiernia „U Przewoźnika”

Firma ``U Przewoźnika`` to Firma rodzinna założona przez Krzysztofa Przewoźnik, działalność swoją rozpoczęła w 1991 roku pod nazwą Zakład Usługowo Produkcyjny ``WISŁA`` .Od 1997 roku rozpoczęła się działalność produkcyjna w Tychach. 


Nasza Firma od początku nastawiona jest na wysoką jakość oferowanych produktów i usług. W prowadzenie przedsiębiorstwa zaangażowana jest cała nasza rodzina. Wkładamy w pracę wiele wysiłku i serca, co mamy nadzieje ma odzwierciedlenie w zadowoleniu i sprostaniu oczekiwań naszych Klientów.


Tradycyjne receptury


Nasze pieczywo tworzymy bez pośpiechu i z pasją, stosując tradycyjne metody. Dzięki wydłużonej fermentacji jesteśmy w stanie wydobyć ze zboża to, co najlepsze, dając Państwu wyśmienity produkt, który jest doceniany przez smakoszy.


Nie idziemy na skróty, nie oszczędzamy na naturalnych surowcach ani przygotowaniu naszych piekarzy, ponieważ nasza praca jest naszą pasją. Wierzymy, że tradycyjne metody w dalszym ciągu sprawdzają się w świecie pełnym pośpiechu i oszczędnośći.


Naturalne zakwasy


Naturalny zakwas czyli zakwas bez dodatku drożdży jest najzdrowszym zakwasem chlebowym. Zakwas taki ma właściwości neutralizujące nieprzyjazne dla zdrowia antyodżywcze składniki zawarte w pełnoziarnistej mące – fityny.


Prawdziwy chleb na zakwasie naturalnym spożywany regularnie, każdego dnia może być traktowany niemal jak lekarstwo. Dzieje się tak za sprawą procesu fermentacji, która zachodzi podczas produkcji zakwasu. W tym właśnie momencie zostają zniszczone toksyny, związki pleśniowe oraz rakotwórcze. Chleb na nim wypiekany przechowywany w odpowiednich warunkach nie spleśnieje.


Po za tym chleb pieczony na naturalnym zakwasie wpływa na usuwanie złogów tłuszczowych w naczyniach krwionośnych i osadów wapiennych w mniejszych tętnicach.


Szalenie ważną cechą jest obecność kwasu mlekowego, który powstaje w procesie fermentacji - tworzenia się naturalnego zakwasu. Bakterie kwasu mlekowego są bardzo pożytecznymi mikroorganizmami, które w sposób naturalny występują w naszym przewodzie pokarmowym dbając o zdrowie jelit. 


 

Zdjęcie dostawcy

Piekarnia Cukiernia „U Przewoźnika”

Piłsudskiego 14, 43-100 Tychy
Zaloguj się aby wysłać wiadomość do dostawcy
Brak produktów.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Pomoc 100% gwarancji jakości