Wytwórcy

O Listny Cud

Dobre dla ludzi i dobre dla planety. Takie jedzenie chcemy produkować! I takie właśnie są nasze mikroliście i zioła.Cześć! Mam na imię Matylda i prowadzę miejską farmę wertykalną Listny Cud. Wraz z moim zespołem, zmęczeni widokiem wszechobecnej sałaty i kiełków w plastiku chcieliśmy coś zmienić. Pokazać, że można inaczej. Głęboko wierzymy w to, że jeśli zmienimy przemysł żywnościowy, mocno zwiększymy nasze szanse w walce ze zmianami klimatu. Stąd pomysł miejskich farm wertykalnych.
Wykorzystujemy zapomniane przestrzenie i zmieniamy je w pełne życia farmy, aby dostarczyć świeżą, prawdziwe lokalną żywność 365 dni w roku, bez względu na pogodę.


Czym są farmy wertykalne? To uprawa roślin w zamkniętych pomieszczeniach, w kontrolowanych warunkach, na kilku lub kilkunastu piętrach. Farmy wertykalne rozwijają się w ostatnich latach na całych świecie. Dlaczego? Bo mają szereg zalet:


-  zużywają do 90% mniej wody niż tradycyjne uprawy


- używamy zero pestycydów


- zero jednorazowego plastiku


Na razie mamy jedną farmę – na warszawskim Mokotowie, jednak mamy apetyt na więcej!


Nasz produkt?
Mikroliście, które uprawiamy, to forma pomiędzy kiełkiem a dorosłą rośliną. Nasze produkty są BIO i EKO (potwierdzone certyfikatami). To prawdziwe Cuda natury! Według badań mikroliście często posiadają więcej witamin i składników odżywczych niż ich dorosłe wersje. Totalny superfood. Oprócz tego są po prostu pyszne – wyraziste w smaku, a swoim wyglądem przyozdobią każde danie.


Zapraszamy do spróbowania a w razie pytań - zapraszamy do kontaktu :)

Zdjęcie dostawcy

Listny Cud

ul. Konstruktorska 6, 02-673 Warszawa
Pomoc 100% gwarancji jakości