Wytwórcy

O KukuRyku

Bar Mleczny Kukuryku - Kulinarna podróż do serca tradycji


Bar Mleczny Kukuryku to miejsce, które karmi ciało i duszę. Nasz bar to nie tylko miejsce, to doświadczenie - podróż do serca polskiej kuchni, gdzie każde danie jest kulinarnym poematem, pełnym smaku i tradycji.


Nasze menu to bogaty wybór autentycznych potraw polskich, które są przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Od klasycznych pierogów, przez rozgrzewające zupy, po smaczne desery - wszystko podane z miłością i szacunkiem do tradycji.


Jakość jest naszym priorytetem. Dlatego korzystamy tylko z najświeższych, lokalnych składników, co gwarantuje autentyczny smak każdego dania. Wierzymy, że troska o detale i zamiłowanie do tradycji są kluczem do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery, której doświadczysz, degustując nasze potrawy.


W Kukuryku, obsługa klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem, dbając o to, by każda wizyta w naszym barze była prawdziwym kulinarnym doświadczeniem.


Bar Mleczny Kukuryku to więcej niż miejsce na posiłek - to kulinarna podróż, która pozwoli Ci odkryć bogactwo polskiej kuchni. Zapraszamy do skosztowania prawdziwego smaku tradycji.

Zdjęcie dostawcy

KukuRyku

Ul. Centralna 32/7 43-210 Kobiór, Kobiór / Katowice
Pomoc 100% gwarancji jakości