Wytwórcy

O Farma Świętokrzyska

Jesteśmy rolnikami dla których uprawa ziemi to coś więcej, niż produkowanie warzyw i owoców. Wierzymy, że każdy poprzez codzienne wybory żywieniowe może zmieniać świat – własny, swoich bliskich i lokalnych społeczności.


 Eko Farmą składamy hołd pierwszym ekologom. Ich ideę pielęgnujemy poprzez szacunek do ziemi, miłość do natury, troskę o najwyższą wartość odżywczą wytwarzanych produktów oraz dzielenie się wiedzą z zakresu głęboko pojętej ekologii.


Właśnie dzięki temu nasze warzywa i owoce są bardzo wysoko cenione m.in. przez producentów organicznej żywności dla niemowląt, przechodząc od lat najściślejsze testy z doskonałym wynikiem.


 
Eko Farma Świętokrzyska powstała w 2002 roku w Borii w województwie świętokrzyskim mająca na początku 7 ha powierzchni, które Pan Łukasz dostał w spadku po dziadkach.


Miłość i zaangażowanie zdrowym trybem życia, jak również konsekwencja i ciężka praca przerodziła się w ponad 100- hektarowe gospodarstwo ekologiczne prowadzone przez Olgę i Łukasza Gębka. Ekologiczne gospodarstwo położone jest wśród lasów, łąk z dala od zgiełku miasta.


Nie stosujemy nawozów chemicznych, oborników i pestycydów. Staramy się uzupełniać niedobory mikro i makroelementów w glebie, poprzez stosowanie preparatów z listy dozwolonych środków w rolnictwie ekologicznym.


PL-EKO-07-15930

Zdjęcie dostawcy

Farma Świętokrzyska

Boria 8 27-440 Ćmielów, Boria, 27-440 Ćmielów
Pomoc 100% gwarancji jakości