Wytwórcy

O EKO SADOWSCY Gospodarstwo Ekologiczne

Mam na imię Piotr. Wspólnie z żoną Marleną i trójką naszych dzieci: Mileną, Aleksandrem i Igorem na areale 9 ha prowadzimy ekologiczne gospodarstwo rolne. Jest to gospodarstwo rodzinne od 2004 pod naszą opieką. Znajduje się we wsi Grzybów  w gminie Magnuszew w powiecie Kozienickim. Zajmujemy się uprawą jabłoni, truskawek, wiśni, ogórków polnych i jarmużu.  W 2013 roku zaczęliśmy interesować się ekologią i ogólnie wpływem odżywiana na zdrowie człowieka . Od tego czasu pozostajemy wierni słowom Hipokratesa, który mówił:

 


 


„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.”

 


 


 Stale uczymy się współżycia z przyrodą i odkrywamy  jej tajemnice. W 2015 r. zaczęliśmy ubiegać się o certyfikat, który to otrzymaliśmy w 2018r. po trzech latach  konwersji. W naszym gospodarstwie stosujemy tylko naturalne metody ochrony roślin. Robimy własne gnojowice, napary, wspomagamy się również pożytecznymi mikroorganizmami. Pożyteczne mikroorganizmy namnażają się, zasiedlają roślinę i nie pozostawiają miejsca dla patogenów. Dzięki czemu rośliny są zdrowe, silne i odwdzięczają się pełnowartościowymi owocami o wyjątkowych walorach smakowych. Odchwaszczanie i inne prace pielęgnacyjne wykonujemy ręcznie. Kupując nasze produkty macie Państwo gwarancję, iż nie ma w nich pestycydów, herbicydów i wszelkich innych szkodliwych substancji.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO GOSPODARSTWA.

 

25.08.2019r. na Powiatowych Dożynkach w Sieciechowie odebraliśmy wyróżnienie w postaci odznaczenia Orderem Zasłużonych dla Rolnictwa, z tytułu dynamicznie rozwijającego się gospodarstwa  i  działania na rzecz przyrody. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, iż spośród wszystkich rolników naszej gminy to właśnie my zostaliśmy zauważeni i wyróżnieni. 

 
Zdjęcie dostawcy

EKO SADOWSCY Gospodarstwo Ekologiczne

Grzybów 55, 26-910 Magnuszew, Magnuszew
Brak produktów.
Pomoc 100% gwarancji jakości