Wytwórcy

O BIO BETTER SWEET

NOWOŚĆ! EKO Żelki z najwyższej półki!
Nowe naturalnie kompostowalne opakowanie.
W pełni naturalne bez plastiku
Totalna REWOLUCJA!!


Niemal w każdym zakątku świata naukowcy pracują nad materiałami, które zastąpiłyby tradycyjny plastik. Warto zauważyć, że to właśnie Polska firma Agro Select, do której należy marka Bio warto oraz marka żelek Bio Better Sweet, wprowadziła innowacyjną folię kompostowalną.


Od kilku lat pracowaliśmy nad opakowaniami bio. Skupiliśmy się na foliach celulozowych, które mają certyfikat „the home compost”. Taka kompostowalna folia rozkłada się w ziemi. Czyli pod wpływem bakterii i grzybów (występujących naturalnie w kompostowni) rozkłada się na nawóz (kompost). To rozwiązanie zainspirowane cyklem naturalnego wzrostu roślin. – Konrad Nowakowski, Prezes POLSKIEJ IZBY ODZYSKU I RECYKLINGU OPAKOWAŃ


Obecnie trwają prace nad zwiększeniem wytrzymałości kompostowalnej folii, aby wykorzystać ją do pakowania owoców i warzyw – także z certyfikatami bio, które od lat posiada Agro Select.


Żelki Bio Better Sweet mają bardzo dobry skład, są w 100% ekologiczne, produkujemy je także w wersji wegańskiej. Szukaliśmy idealnego opakowania. Tradycyjny plastik nie wchodził w grę. Dopiero kompostowalna folia pozwoliła nam zapakować nasze żelki, w których naprawdę wszystko jest lepsze – nawet opakowanie.

Zdjęcie dostawcy

BIO BETTER SWEET

Długa 157, 32-300 Olkusz
Pomoc 100% gwarancji jakości