Słoikarnia.eu – smak zamknięty w słoikach

Rolnicy i Wytwórcy słoikarnia

Ręcznie produkowane przetwory owocowo-warzywne, zamknięte w cudnych słoiczkach Pani Joanna z pasją przygotowuje już od 3 lat. Sezonowe owoce trafiają do dżemów, konfitur, syropów i powideł, by cieszyć smakiem przez cały rok. Szczególną popularność – zwłaszcza wśród małych smakoszy – zdobyły sobie zdrowe kremy czekoladowe bez cukru, którym słodycz zapewniają daktyle. Poznaj historię marki Słoikarnia.eu, opowiedzianą przez samą właścicielkę.

słoikarnia

Wirtualny targ pełen nieprzypadkowych wytwórców naturalnej żywności

Wytwórcy obecni na wirtualnym targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl wybierani są w nieprzypadkowy sposób. Muszą spełnić szereg warunków związane m.in. z czystą etykietą produktów, dobrostanem zwierząt hodowlanych, naturalnymi sposobami uprawiania warzyw i owoców. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chcemy mieć pewność, że to, co oferowane jest  na naszym targu cechuje się najwyższą jakością, jest świeże, naturalne i zdrowe. Odwiedzamy naszych dostawców, by poznać ich codzienną pracę “od kuchni”, zaprzyjaźnić się z nimi i sprawdzić, jak wygląda proces produkcji jedzenia, które trafia później na Wasze i nasze stoły. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku firmy Słoikarnia.eu, mającej siedzibę w Siemianowicach Śląskich, specjalizującej się w produkcji przetworów owocowo-warzywnych, o której w dalszej części opowiada Pani Joanna Pietrowska – właścicielka Słoikarnia.eu.

Poznaj historie innych wytwórców

słoikarnia

Ręcznie produkowane przetwory z sezonowych warzyw i owoców

“Firma Słoikarnia.eu powstała 3-lata temu. Ma do zaoferowania zdrowe i naturalne przetwory owocowo-warzywne, ręcznie produkowane, bez dodatku chemii i barwników. Na wysoką jakość moich konfitur, powideł, dżemów czy syropów ma wpływ niebanalne połączenie smaków, przypraw a także piękne opakowanie – sprawiające, że taki słoiczek może stać się prezentem lub ozdobą kuchennych półeczek.

Na aktualną ofertę moich przetworów ma wpływ sezonowość owoców i warzyw. Jesień to śliwki, gruszki, jabłka, dynia i wiele innych propozycji, zima to pyszne cytrusy, żurawina oraz świąteczne powidła śliwkowo-piernikowe. Wiosna i lato to bogactwo truskawek, rabarbaru, brzoskwiń i wiśni.

Moje przetwory produkowane są ręcznie, bez dodatku wody, na 100 gram produktu przypada 100 gram albo i więcej owoców. Jednorazowa partia wyprodukowanych słoiczków to około 30 szt.

Połowę mojej oferty stanowią konfitury i dżemy bez dodatku cukru lub słodzone mniej kalorycznymi zamiennikami, a zdrowe zamienniki popularnych kremów czekoladowych dla dzieci to prawdziwy rarytas na rynku.

Przetwory firmy Słoikarnia.eu to wyroby wysokiej jakości powstałe z pasji i miłości do tworzenia.” – opowiada Pani Joanna.

słoikarnia

Jakie produkty Słoikarnia.eu kupisz na LokalnyRolnik.pl?

Na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia kupisz m.in. poniższe przetwory owocowe i warzywne od Słoikarnia.eu:

Kup domowe przetwory z dobry składem

słoikarnia

Zostań dostawcą na LokalnyRolnik.pl

“Współpraca z Lokalnym Rolnikiem to dla mojej małej, rodzinnej firmy niepowtarzalna okazja na dotarcie do większej ilości ludzi zainteresowanych zdrową żywnością od lokalnych producentów, a także reklama i współpraca z gronem miłych i profesjonalnych ludzi” – dodaje Pani Joanna. Jeśli tak samo, jak Słoikarnia.eu, chciałbyś dołączyć do dostawców Lokalnego Rolnika i razem z nami szerzyć dobre praktyki na temat świadomego oraz zdrowego żywienia, już niebawem Twoje produkty mogą zagościć na talerzach osób spragnionych naturalnych, prawdziwych smaków, bez dodatku chemii i wspomagaczy. Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów naszej współpracy. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego!

Dołącz do nas, jako dostawca

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *