Rośleko – w 100% wegańskie napoje roślinne

Rolnicy i Wytwórcy rośleko

🌱 Czy roślinne kakao może być równie dobre, jak to, na bazie mleka? ☕️ Ba, może być nawet lepsze! 😊 Spróbuj gotowego kakao od Rośleko lub przygotuj własne, na bazie napoju jaglano-orzechowego albo ryżowo-nerkowcowego 💚. Ale najpierw dowiedz się więcej na temat marki Pana Michała Koncewicza.


rośleko

Wirtualny targ pełen nieprzypadkowych wytwórców naturalnej żywności

Wytwórcy obecni na wirtualnym targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl wybierani są w nieprzypadkowy sposób. Muszą spełnić szereg warunków związane m.in. z czystą etykietą produktów, dobrostanem zwierząt hodowlanych, naturalnymi sposobami uprawiania warzyw i owoców. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chcemy mieć pewność, że to, co oferowane jest  na naszym targu cechuje się najwyższą jakością, jest świeże, naturalne i zdrowe. Odwiedzamy naszych dostawców, by poznać ich codzienną pracę “od kuchni”, zaprzyjaźnić się z nimi i sprawdzić, jak wygląda proces produkcji jedzenia, które trafia później na Wasze i nasze stoły. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku marki Rośleko.

Poznaj historie innych wytwórców Lokalnego Rolnika

W poszukiwaniu roślinnych zamienników mleka

Firma powstała w 2017 roku w Krakowie. Byliśmy rozczarowani smakiem i jakością dostępnych na rynku zamienników mleka. Początkowo staraliśmy się stworzyć całą gamę produktów – świeżo wyciskanych mlek roślinnych.. ale nie wyszło.. 😉

Wyszło za to coś nie podobnego do niczego, co mieliśmy okazję pić do tej pory. Wyszło Rośleko, napój znacznie gęstszy, bardziej pożywny i smaczniejszy, niż jakiekolwiek >>mleko roślinne<<, dostępne na rynku. Rośleko to – dokładnie tak jak prawdziwe mleko – pokarm w płynie. To płynna, wegańska przekąska, która sprawia wrażenie jeszcze bardziej >>mlecznej<< niż mleko. Przy czym jest produktem całkowicie roślinnym – nie zawierającym laktozy i kazeiny. Tak o smakach Rośleka piszemy na stronie internetowej:

rośleko

 

  • Kakao:

 

Czy najlepsze kakao musi zawierać mleko? Okazuje się, że nie! Rośleko zmiksowało takie kakao, że głowa mała i nawet włos krowie z ogona nie spadł. Pij kakaowe Rośleko, aby zawsze mieć energię na kolejny dzień pełen przygód! 

zdjęcie ryż-nerkowiec

 

  • Ryżowo–Nerkowcowe:

 

Myślałeś, że już nic nie zaskoczy Cię smakiem? A piłeś kiedyś otulający, delikatny, ryżowy napój o smaku orzechów nerkowca? Ryżowo-nerkowcowe Rośleko napełni Cię radością smakowania i pomoże osiągnąć w życiu więcej! Oficjalnie najbardziej mleczny napój świata.

rośleko

 

  • Jaglano-orzechowe: (jaglano  fistaszkowe)

 

Chcesz więcej od życia? Zacznij dzień na pełnym orzechu. Jaglano-orzechowe otwiera głowę na doznania. Pozwól sobie na zdrowy bunt i doświadczaj świata mocniej z energetyzującym smakiem hardych orzechów i złotego zboża.

Ale do czego jest Rośleko? Nie zaskoczymy Cię, jeśli powiemy – do picia, ale czytaj dalej, a zdziwisz się, co jeszcze można zrobić z Rośleka. Zasada nadrzędna: EKSPERYMENTUJ – Rośleko to nie napój dla nudziarzy. Dolewaj, mieszaj i wstrząsaj smaki z czym tylko chcesz – klasyczne propozycje to Rośleko z kawą, herbatą i płatkami. Ale nie zatrzymuj się tutaj i idź o krok dalej – zrób sobie przyjemność w postaci smoothie na bazie nerkowcowego Rośleka, kakaowe lody lub orzechowo-jaglane lassi. Bo dlaczego nie, skoro smakuje świetnie i sprawia przyjemność? Rozsmakuj się w Rośleku na swój sposób” – opowiada Pan Michał. 

Najwyższej jakości składniki i niezwykła receptura

Rośleko powstaje tylko z produktów najwyższej jakości, które pozyskujemy od zaufanych dostawców. W składzie jest tylko kilka zwykłych składników i niezwykła receptura. Trzeba to podkreślić, chociaż to oczywiste – nie znajdziesz tu grama konserwantów ani >>ulepszaczy<<. Tą jakość poczujesz napewno już przy pierwszym łyku. Robimy Rośleko tak jak umiemy najlepiej i pilnie strzeżemy receptury. Jesteśmy z siebie bardzo dumni, bo stworzyliśmy nową kategorię produktu, a do tego tak pyszną, że w głowie się nie mieści. Rozpoczęliśmy współpracę z Lokalnym Rolnikiem, żeby trafić do jak największej ilości osób, dla których, tak jak dla nas, jakość i smak są priorytetem” – dodaje Pan Michał.

rośleko

Jak będzie wyglądała przyszłość Rośleko?

Pytacie o plany na przyszłość? Chyba podbój świata 😉 Tak, chcemy dotrzeć do jak największej ilości osób, i pokazać im, że zdrowa, zrównoważona i roślinna dieta może być oszałamiająco pyszna. Wierzymy w to, i chcemy być przykładem, że można zacząć wytwarzać produkt na szerszą skalę i pozostać przy tym wiernym jakości i swoim ideałom” – mówi Pan Michał. 

rośleko

Jakie produkty marki Rośleko kupisz na LokalnyRolnik.pl?

Na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia kupisz m.in. poniższe produkty marki Rośleko 🍃🍀🌿:

rośleko

Zostań dostawcą na LokalnyRolnik.pl

Jeśli tak samo, jak Rośleko, chciałbyś dołączyć do dostawców Lokalnego Rolnika i razem z nami szerzyć dobre praktyki na temat świadomego oraz zdrowego żywienia, już niebawem Twoje produkty mogą zagościć na talerzach osób spragnionych naturalnych, prawdziwych smaków, bez dodatku chemii i wspomagaczy. Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów naszej współpracy. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego!

Dołącz do nas, jako dostawca Lokalnego Rolnika

sezonownik lokalnyrolnik,pl

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *