LokalnyRolnik.pl zawitał do Wrocławia!

Koordynatorzy i Grupy Zakupowe grunwaldzki-bridge-593821_1920

Platforma zakupowa LokalnyRolnik.pl w kolejnym polskim mieście! 24 listopada Wrocław dołączył do prężnie rozwijających się Warszawy i Łodzi. Długo przygotowywaliśmy się do inauguracji działalności w stolicy Dolnego Śląska, tym większa jest nasza radość, że i z wrocławianami możemy dzielić się pyszną, zdrową i lokalną żywnością od miejscowych wytwórców.

Obiecywaliśmy podbój Polski i dotrzymujemy słowa. Wiemy, jak bardzo konsumenci złaknieni są dobrej jakości, smacznego i zdrowego jedzenia, dlatego zawitaliśmy do kolejnego dużego miasta, tym razem na południowym zachodzie Polski.

Zarejestruj się i znajdź swoją Grupę

Klienci platformy zakupowej LokalnyRolnik.pl we Wrocławiu będą mogli skorzystać z asortymentu 12 producentów, którzy oferują łącznie blisko 300 produktów:

Rozwojem grup zakupowych we Wrocławiu i okolicach zawiadywać będzie manager regionalny, do której zapytania możecie kierować na następujący adres mailowy: wroclaw@lokalnyrolnik.pl.

Zobacz: Jak działa Lokalny Rolnik?

Na starcie wrocławianie mogą odbierać swoje zamówienia w 8 grupach zakupowych, ale z pewnością na tej liczbie nie poprzestaniemy, powstają bowiem kolejne (aby sprawdzić lokalizację punktu odbioru, wystarczyć kliknąć w wybraną grupę):

Wszyscy entuzjaści naszego projektu z Wrocławia, którzy chcieliby założyć swoją grupę zakupową, mogą zwrócić się w tej sprawie do managera regionalnego lub skorzystać z formularza, który znajduje się tutaj.

Nie spoczywamy na laurach, spodziewajcie się więc nie tylko większej liczby grup zakupowych, ale także nowych dostawców, którzy z pewnością wydatnie wzbogacą ofertę zakupową. Poznajcie lokalnych wytwórców i skosztujcie ich niesamowitych produktów. Zdrowie mieszka obok Was!

Zdjęcie główne przedstawia Most Grunwaldzki we Wrocławiu (źródło: https://pixabay.com)

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Jeden komentarz do “LokalnyRolnik.pl zawitał do Wrocławia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *