KAGO – kraina kapuścianej (i nie tylko) obfitości

Rolnicy i Wytwórcy KAGO

Małe gospodarstwo rolne KAGO prowadzone jest z pasją przez młode małżeństwo Państwa Grądziel, którym pasję przekazali przodkowie. Zapraszamy w krótką podróż po tym wspaniałym miejscu!

KAGO

Wirtualny targ pełen nieprzypadkowych wytwórców naturalnej żywności

Wytwórcy obecni na wirtualnym targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl wybierani są w nieprzypadkowy sposób. Muszą spełnić szereg warunków związane m.in. z czystą etykietą produktów, dobrostanem zwierząt hodowlanych, naturalnymi sposobami uprawiania warzyw i owoców. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chcemy mieć pewność, że to, co oferowane jest  na naszym targu cechuje się najwyższą jakością, jest świeże, naturalne i zdrowe. Odwiedzamy naszych dostawców, by poznać ich codzienną pracę “od kuchni”, zaprzyjaźnić się z nimi i sprawdzić, jak wygląda proces produkcji jedzenia, które trafia później na Wasze i nasze stoły. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku gospodarstwa rolnego KAGO, o którym w dalszej części opowiada właściciele – Państwo Karolina i Michał Grządziel.

Poznaj historie innych wytwórców Lokalnego Rolnika

Gospodarstwo rolne od pokoleń

“Jesteśmy młodym małżeństwem z rodzinnym tradycyjnym gospodarstwem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie od wielu lat. Doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa zostało nam przekazane przez rodziców i dziadków. 

Pochodzimy z niewielkiej wsi Jelcza w gminie Charsznica, położonej na południu Polski, w województwie małopolskim, w powiecie Miechowskim i to właśnie tutaj prowadzimy nasze gospodarstwo” – opowiadają Państwo Karolina i Michał Grządziel.

KAGO

Codzienność w KAGO i plany na przyszłość

“Nasz dzień na gospodarstwie polega na doglądaniu nawadnianiu, dbaniu i pielęgnacji naszych płodów rolnych, przygotowywaniu maszyn rolniczych, aby w każdym momencie były gotowe do działania.

Przykładamy do tego dużą wagę, gdyż pragniemy, by nasze plony były zdrowe, smaczne i jak najlepszej jakości. 

Naszym planem na przyszłość jest rozwinięcie naszego gospodarstwa na większą skalę oraz powiększenie naszego asortymentu. By nasze smaczne produkty trafiały do większej ilości konsumentów gdyż radość sprawia nam obserwowanie, jak nasze warzywa dojrzewają na naszych oczach i cieszy nas widok zadowolonych odbiorców, którzy chwalą smak naszych produktów współpracując z nami od wielu lat” – dodają Państwo Karolina i Michał Grządziel.

KAGO

Kapusta, ziemniaki i nie tylko

“W naszym asortymencie znajdują się następujące produkty: 

 • kapusta biała młoda w główkach (1,2 – 3,5 kg);
 • kapusta kiszona w wiadereczkach (pakowana po 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg);
 • kapusta pekińska na sztuki (0,7 kg – 2,5 kg);
 • ziemniaki młode żółte odmian: DENAR, LORD, MARABELL, TOSCANA (pakowane po 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg);
 • ziemniaki czerwone odmian BELAROSA i RED LADY (pakowane po 1 kg, 2 kg, 3 kg i 5 kg);
 • buraczki ćwikłowe (pakowane po 1 kg, 2 kg, 3 kg i 5 kg);
 • cebula biała (pakowana po 1 kg, 2 kg, 3 kg i 5 kg).

Sezonowo posiadamy również cebulkę szczypior, bób i dynie. Nasze produkty są warte spróbowania ze względu na ich świeżość, jakość i smak – komentują Państwo Karolina i Michał Grządziel.

KAGO

Jakie produkty z gospodarstwa rolnego KAGO kupisz na LokalnyRolnik.pl?

Na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia kupisz m.in. poniższe produkty z gospodarstwa rolnego KAGO:

KAGO

Tylko to, co najlepsze

“Nasze produkty wyróżniają się świeżością. Trafiają bezpośrednio od nas do odbiorcy. Każdy produkt przechodzi przez nasze ręce, dlatego konsumenci mogą być pewni że zawsze otrzymają to, co najlepsze. 

Do kiszenia używamy tylko i wyłącznie soli kamiennej oraz wyhodowanej przez nas, najwyższej jakości kapusty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu za pośrednictwem wewnętrznej skrzynki na portalu Lokalny Rolnik. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie” – dodają Państwo Karolina i Michał Grządziel.

KAGO

Zostań dostawcą na LokalnyRolnik.pl

“Na współpracę z Lokalnym Rolnikiem zdecydowaliśmy się by dotrzeć do większej grupy konsumentów co pomoże nam w realizacji naszych planów na przyszłość” – komentują właściciele firmy. Jeśli tak samo, jak KAGO, chciałbyś dołączyć do dostawców Lokalnego Rolnika i razem z nami szerzyć dobre praktyki na temat świadomego oraz zdrowego żywienia, już niebawem Twoje produkty mogą zagościć na talerzach osób spragnionych naturalnych, prawdziwych smaków, bez dodatku chemii i wspomagaczy. Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów naszej współpracy. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego!

Dołącz do nas, jako dostawca Lokalnego Rolnika

sezonownik lokalnyrolnik,pl

Trafiłeś tu zapewne wpisując w wyszukiwarkę frazę “KAGO”, czytając nasz newsletter, śledząc nas na Facebooku lub będąc stałym gościem na naszym blogu. Jakkolwiek się to nie stało, bardzo się cieszymy, że jesteś i zachęcamy do zakupów na naszym wirtualnym targu prawdziwego jedzenia!
Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *