Alergia pokarmowa sprawiła, że postanowiła zacząć działać na rzecz zdrowia i dołączyła do koordynatorów Lokalnego Rolnika – historia Ewy Pietrzykowskiej z Pysznych Panewników

Koordynatorzy i Grupy Zakupowe oko w oko z rakiem degustacja

Kim jest koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika?

Koordynator grupy zakupowej Lokalnego Rolnika to osoba prowadząca punkt odbioru, skupiający wszystkich, którzy mieszkają w okolicy i pragną jeść świadomie oraz zdrowo. Jej zadaniem jest nie tylko koordynacja odbiorów zakupów zamówionych za pośrednictwem wirtualnego targu prawdziwego jedzenia LokalnyRolnik.pl, ale również promowanie zdrowia oraz budowanie zaangażowanej społeczności, która chce odżywiać się w jak najzdrowszy sposób. Będąc koordynatorem Lokalnego Rolnika:

  • masz dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników i rzemieślników,
  • poznajesz ludzi ze swojego sąsiedztwa, którzy kierują się w życiu podobnymi wartościami,
  • zarabiasz dodatkowe środki na zdrowe zakupy lub finansowanie swoich marzeń.

Poznaj historię Ewy Pietrzykowskiej, która prowadzi grupę zakupową Pyszne Panewniki, i zainspiruj się do działania na rzecz swojego zdrowia, zdrowia najbliższych, lokalnej społeczności i polskiej gospodarki.

Dołącz do nas, jako koordynator

Opowiedz coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Mam na imię Ewa, jestem, jak ta pierwsza – kocham śnieg gdy pada, zbieram słone muszle…a tak poważnie to jestem kobietą ciut ? po 50-ce, mamą 25-letniej córki Saliny (kiedy to minęło ?). Naszą wspólną pasją – odkąd pamiętam – było i jest gotowanie, bo kuchnia to miejsce, w którym można odpocząć i jednocześnie dobrze się bawić. Lubię zajęcia kreatywne – od kilku lat namiętnie uprawiam ogrodnictwo, maluję obrazy, bawię się techniką decoupage, ukończyłam kurs malowania na jedwabiu, „kręci” mnie nabycie umiejętności tworzenia witraży i odnawiania starych mebli…a poza tym jestem miłośniczką pięknych wnętrz i odważnych rozwiązań – to POEZJA. Zawodowo, od ponad 15 lat zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami – to PROZA.

ewa

Na zdjęciu Ewa Pietrzykowska, koordynator grupy zakupowej Pyszne Panewniki

Opowiedz coś o swojej przygodzie z Lokalnym Rolnikiem. Dlaczego dołączyłaś?

Moja przygoda z Lokalnym Rolnikiem zaczęła się wraz z moją alergią. Szukając sklepów z EKO żywnością, natknęłam się na artykuł o Lokalnym Rolniku, wraz z opisem jak można dołączyć. Nie zastanawiałam się ani minuty, aby wziąć udział w tej wspaniałej inicjatywie. Tak oto powstały Pyszne Panewniki (w dzielnicy Panewniki, w Katowicach), które od pierwszego odbioru ruszyły pełną parą.

Opowiedz historię związaną z Lokalnym Rolnikiem, która najbardziej zapadła Ci w pamięć

Tak naprawdę to w pamięci mam dwie sytuacje: mój pierwszy odbiór w trakcie remontu, między układaniem podłogi, degustacją, moimi tłumaczeniami, że właśnie wczoraj miał się skończyć, zabawnymi uwagami grupowiczów i słowami uznania, że DAŁAM RADĘ. A drugi, to udział – wraz ze wspaniałą degustacją – w przedsięwzięciu, jakim był bieg OKO w OKO z RAKIEM, w Parku Etnograficznym w Chorzowie. Siła i determinacja tych kobiet na długo pozostanie w mojej pamięci.

oko w oko z rakiem

Na zdjęciu Ewa Pietrzykowska podczas wydarzenia OKO w OKO z RAKIEM

Opowiedz, dlaczego warto być grupowiczem w Twoim punkcie odbioru

Nasza grupa – z racji tego, że odbiory odbywają się w moim domu – właśnie nabrała takiego domowego charakteru. Przy stole w jadalni degustujemy produkty Lokalnego Rolnika, jak również moje przetwory wykonane z owoców i warzyw naszych wspaniałych dostawców. Przy tym stole jemy, śmiejemy się oraz rozmawiamy o produktach…jak to w domu. Nasza grupa działa trzeci rok i liczymy na więcej.

Jak zostać koordynatorem grupy zakupowej LokalnyRolnik.pl?

Jeśli tak, jak Ewa, chcesz dołączyć do nas w roli koordynatora grupy zakupowej z odbiorem zakupów z Lokalnego Rolnika, zarejestruj się, korzystając z tego formularza i promuj zdrowie. Dzięki temu zyskasz nie tylko dostęp do prawdziwego jedzenia od rolników, rzemieślników i drobnych wytwórców, ale też nawiążesz nowe znajomości z ludźmi ze swojej okolicy, będziesz wspierać polskie rolnictwo oraz zarobisz dodatkowe środki finansowe. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego!

Zostań koordynatorem grupy zakupowej

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *