Wirtualny Targ Prawdziwego Jedzenia
Kupuj bezpośredniood sprawdzonych rolników
Owoce i warzywa bez pestycydów, swojskie mleko i nabiał, mięso i wędliny bez polepszaczy, chleb na zakwasie, domowe dania obiadowe, mąki z małych młynów
Jedzenie z czystą etykietą
Sezonowe, świeże produkty
Wygodna dostawa
w jednej paczce
100% Gwarancji Jakości
Lokalny Rolnik wspiera Twoje zdrowie!
Dajemy Ci 100% Gwarancji Jakości
Założyliśmy Lokalnego Rolnika, bo potrzebowaliśmy jedzenia z czystą etykietą dla naszej chorej córki, Zarji. Do dziś jakość, pochodzenie, sposób uprawy, hodowli czy wytwarzania są dla nas najważniejsze. Na nasz Wirtualny Targ zapraszamy tylko Rolników i Wytwórców, których sami poznaliśmy, którym ufamy. Abyś też mógł im zaufać, dają 100% Gwarancji Jakości.
Gdy jedzenie nie spełni Twoich oczekiwań - zwracamy Ci 100% ceny. Zawsze.
Zespół LokalnyRolnik.pl
Jak działa Lokalny Rolnik?
Podajesz adresDziałamy lokalnie, dlatego potrzebujemy Twojego adresu, by pokazać Ci oferty od okolicznych Rolników i Wytwórców. Jedzenie, które powstało z poszanowaniem środowiska, bez polepszaczy, sztucznych konserwantów, bez kompromisów.
Dostarczamy do domu w całej PolsceW Warszawie, na Helu, w Zakopanem – wszędzie dostarczymy Twoje zamówienie prosto do domu. A jeśli wolisz, we Wrocławiu, w Krakowie, w Warszawie i na Śląsku przyjdź po swoje zakupy do Punktu Odbioru. Sprawdź, do kiedy możesz złożyć zamówienie, by cieszyć się prawdziwym jedzeniem jeszcze w tym tygodniu.
Rolnicy i Wytwórcy działająZamówienie złożone? Twoje jedzenie jest przygotowywane i dostarczane do punktów, w których kompletujemy dla Ciebie zbiorczą paczkę. Pakujemy starannie, z zachowaniem odpowiedniej temperatury w całym procesie dostawy.
Rób z nami lepszy świat!Lokalny Rolnik to nasza odpowiedź na spadającą w zastraszającym tempie jakość masowo produkowanej żywności. Powstał, ponieważ sami mieliśmy problemy z nabyciem prawdziwie ekologicznego jedzenia pozbawionego sztucznych polepszaczy dla naszej córki Zarji.
Gdzie mamy dostarczyć Twoje zakupy?
I zobacz bogatą ofertę świeżych produktów. Pieczywo, produkty mięsne, warzywa, owoce i wiele innych.