Wirtualny Targ Prawdziwego Jedzenia
Kupuj bezpośredniood sprawdzonych rolników
Owoce i warzywa bez pestycydów, swojskie mleko i nabiał, mięso i wędliny bez polepszaczy, chleb na zakwasie, domowe dania obiadowe, mąki z małych młynów
Jedzenie z czystą etykietą
Sezonowe, świeże produkty
Wygodna dostawa
w jednej paczce
100% Gwarancji Jakości
Dajemy Ci 100% Gwarancji Jakości
Założyliśmy Lokalnego Rolnika, bo potrzebowaliśmy jedzenia z czystą etykietą dla naszej chorej córki, Zarji. Do dziś jakość, pochodzenie, sposób uprawy, hodowli czy wytwarzania są dla nas najważniejsze. Na nasz Wirtualny Targ zapraszamy tylko Rolników i Wytwórców, których sami poznaliśmy, którym ufamy. Abyś też mógł im zaufać, dają 100% Gwarancji Jakości.
Gdy jedzenie nie spełni Twoich oczekiwań - zwracamy Ci 100% ceny. Zawsze.
Zespół LokalnyRolnik.pl
Jak działa Lokalny Rolnik?
Podajesz adresDziałamy lokalnie, dlatego potrzebujemy Twojego adresu, by pokazać Ci oferty od okolicznych Rolników i Wytwórców. Jedzenie, które powstało z poszanowaniem środowiska, bez polepszaczy, sztucznych konserwantów, bez kompromisów.
Dostarczamy do domu w całej PolsceW Warszawie, na Helu, w Zakopanem – wszędzie dostarczymy Twoje zamówienie prosto do domu. A jeśli wolisz, we Wrocławiu, w Krakowie, w Warszawie i na Śląsku przyjdź po swoje zakupy do Punktu Odbioru. Sprawdź, do kiedy możesz złożyć zamówienie, by cieszyć się prawdziwym jedzeniem jeszcze w tym tygodniu.
Rolnicy i Wytwórcy działająZamówienie złożone? Twoje jedzenie jest przygotowywane i dostarczane do punktów, w których kompletujemy dla Ciebie zbiorczą paczkę. Pakujemy starannie, z zachowaniem odpowiedniej temperatury w całym procesie dostawy.
Zobacz lokalne produkty z Twojej okolicy
Pieczywo na zakwasie, warzywa prosto z pola, swojskie wędliny, wiejski nabiał, domowe obiady i przetwory
Sprawdź ofertę
Zajrzyj do Lokalnego Rolnika
Twój Wirtualny TargLokalny Rolnik to miejsce, w którym możesz, niczym na prawdziwym targu, wybierać ulubione produkty od najlepszych, miejscowych dostawców.
WytwórcyRolnicy, sadownicy, pszczelarze, rzemieślnicy, ludzie z zasadami Z rękami naznaczonymi pracą. Rodzinne manufaktury, małe przetwórnie, serowarnie, masarnie.
KoordynatorzyLudzie z pasją. Prowadzą Punkty Odbioru, do których można zamawiać zakupy bez kosztów dostawy i bez minimalnej wartości koszyka. Doradzają, pomagają.
Lokalny Rolnik wspiera Twoje zdrowie!
Zobacz lokalne produkty z Twojej okolicy
Pieczywo na zakwasie, warzywa prosto z pola, swojskie wędliny, wiejski nabiał, domowe obiady i przetwory
Sprawdź ofertę
Rób z nami lepszy świat!Lokalny Rolnik to nasza odpowiedź na spadającą w zastraszającym tempie jakość masowo produkowanej żywności. Powstał, ponieważ sami mieliśmy problemy z nabyciem prawdziwie ekologicznego jedzenia pozbawionego sztucznych polepszaczy dla naszej córki Zarji.
Zobacz za co cenią nas Klienci
Monika Niec
Dobre rozwiązanie nie tylko dla tych zabieganych szukających dobrej i zdrowej żywności. Prosto i przejrzyście. Robienie zakupów to przyjemność. Cena adekwatna do jakości produktów, zaś przygotowywanie posiłków z nich dla rodziny to czysta przyjemność. Dobrze, że jesteście ❤🌱
Monika Przewoźnik
Fantastyczne, świeże i zdrowe produkty, uwielbiam robić zakupy przez internet, nie muszę biegać po sklepach i odbieram raz w tygodniu pyszne produkty od rolników w moim ulubionym punkcie. Super wygoda, polecam.
Anna Kwinta
Polecam - dobre jakościowo produkty oraz gwarancja jakości. Duża różnorodność - nie tylko warzywa i owoce, ale wiele wiele innych rzeczy od mięs i nabiału po gotowe dania. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
Napisali o nas
Gdzie mamy dostarczyć Twoje zakupy?
I zobacz bogatą ofertę świeżych produktów. Pieczywo, produkty mięsne, warzywa, owoce i wiele innych.